Як пофарбувати труби. Як пофарбувати іржаву трубу.

Під час ремонту квартири доводиться фарбувати батареї, стояки, водопровідні та каналізаційні труби . Ця робота тільки на вигляд здається легкою. Насправді фарбувальні роботи труб відрізняються один від одного.
Вам знадобиться
  • - фарба
  • - грунт
  • - шкурка
  • - кисть радіаторна і флейц
  • - кюветка
  • - дрантя
  • - рукавички
Інструкція
1
Для того щоб пофарбувати батарею, підготуйте її. Постарайтеся ґрунтовно зачистити кожен радіатор від старої фарби. Візьміть шпатель і, прикладаючи деяке зусилля, зскребете фарбу в місцях, де вона відшаровується. Якщо батарея дуже стара, то фарба очиститься легко. Потім візьміть наждачний папір і прошкурьте всю батарею, особливо там, де іржа проявляється. Потім очистіть її від пилу і знежирте, тобто прогрунтуйте. Особливо багато пилу скупчується всередині радіаторів. Щоб почистити батарею всередині, візьміть пензлик шириною 2 см з довгою ручкою, це кисть спеціальна - радіаторна. З її допомогою ви легко почистите батарею в важкодоступних місцях.
2
Як тільки ви проробили цю роботу, приберіть всю грязь з підлоги, щоб вона не приставала до пензлику під час фарбування. Тепер налийте масляну фарбу в кюветку і поставте її так, щоб фарба, яка буде капати з радіатора, падала в посуд. Пол при цьому буде залишатися чистим, і вам не доведеться терти його дрантям, щоб прибрати фарбу.
3
Батарею почніть фарбувати зсередини. Візьміть пензлик для радіаторів з довгою ручкою, умочіть її в фарбу і профарбовують всередині кожного радіатора, намагайтеся захопити всі важкодоступні місця. Фарбу розбавте розріджувачів і тоді ви легко прокрасятся все тильні місця. Потім фарбуйте батарею зовні, це більш приємне заняття. Почніть фарбувати радіатор з верхньої частини. Візьміть кисть флейц - вона має більш широку поверхню і набирає фарби значно більше. Умочіть її в фарби і профарбовують секцію зверху вниз, не залишаючи прогалин. Потім переходьте до наступної секції і так до кінця батареї. Поле того, як вона просохне, пофарбуйте батарею ще раз.
4
Якщо ви поміняли загальний стояк на поліпропіленовий, а він сірого кольору, то його легко можна пофарбувати фарбою. Промийте стояк теплою водою, просушіть і приступите до фарбування. Умочіть флейц в фарби і почніть фарбування стояка зверху вниз, не залишаючи прогалин і патьоків. Не беріть багато фарби на пензель, це не прискорить вашої роботи, краще частіше макайте її в фарбу. Мазки не зробите широкими, це допоможе зафарбувати стояк швидше. Для таких робіт фарбу застосуєте або масляну або водоемульсійну.
5
Якщо в туалеті або у ванній кімнаті труби з поліпропілену, то пофарбуйте їх фарбою в колір стін або плитки. Якщо труби не видно, то залиште їх не фарбованими, це не страшно. Металеві труби пофарбуйте антикорозійною емаллю. Подібна фарба з'єднує в собі і перетворювач іржі, антикорозійний грунт і зносостійкість емалі. Підготуйте труби до фарбування: зачистите стару фарбу, прошкурьте наждачним папером, очистіть від пилу. Фарбу перемішайте і приступайте до фарбування, пам'ятайте, труби повинні бути сухими. Умочіть флейц в фарбі і рівними мазками покривайте поверхню, як вам зручно. Намагайтеся, щоб труби були добре фарбують, і не залишалося місця для корозії. Емаль наносите 2 рази, це дасть можливість зафарбувати труби більш ретельно.