Як підвищити рівень тромбоцитів. Тромбоцити в крові знижені.

тромбоцитів традиційно називають червоні без'ядерні клітини крові, які мають діаметр 2-4 мікрометра. Цей вид клітин живе близько десяти днів. Протягом доби допустимі фізіологічні коливання вмісту тромбоцитів в крові в межах десяти відсотків.
Інструкція
1
У жінок можливо фізіологічне зниження тромбоцитів в крові, яке обумовлено менструацією і викликано крововтратою. Також рівень тромбоцитів в крові знижується при стандартно протікає вагітності. Такі симптоми не потребують леченіі.Еслі ваш аналіз крові відбив зміст тромбоцитів набагато нижче норми, то необхідно звернутися до гематолога. Але перед тим як підвищити рівень тромбоцитів, необхідно знайти причину виникнення недуги.
2
Знижений вміст тромбоцитів в крові, або тромбоцитопенія може говорити про деякі серйозні хвороби, таких як важка форма залізодефіцитної анемії, аутоімунна тромбоцитопенія, інфекційне захворювання, системний червоний вовчак або захворювання печінки і щитовидної залози. Знизити тромбоцити в крові здатні деякі лікарські препарати, наприклад левоміцетин і сульфаніламіди.
3
Підняти зміст тромбоцитів в крові допоможе лікарський препарат Содекор. У своєму складі цей засіб містить суміш настоїв різноманітних лікарських трав і прянощів. Але пам'ятайте, використовувати його можна тільки після очної консультації з лікарем.
4
Крім лікарських засобів підвищити рівень тромбоцитів допоможе спеціальна дієта. Частіше включайте в свій раціон продукти, які містять підвищену кількість заліза. До таких продуктів відносять яблука зелених сортів, червоний буряк, ядра волоського горіха, гречана крупа, червоне м'ясо і печінку.
5
Правильний режим дня і здоровий спосіб життя допоможуть підняти тромбоцити в крові до потрібного рівня. Відмовтеся від шкідливих звичок - тютюнопаління та вживання алкоголю, займіться гімнастикою або йогою, не перепрацьовувати організм і давайте йому повноцінно відпочити.
6
При зниженні вмісту тромбоцитів в крові не займайтеся самолікуванням, не чекайте, коли проблема вирішиться сама собою, а негайно звертайтеся за допомогою до лікаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ka2-SE9ioFQ