Як зрозуміти на що алергія.

Визначити джерело, який провокує напад алергії, складно. Особливо це стосується маленьких дітей, які толком не можуть пояснити, що і коли їли або брали в руки. Дорослій людині достатньо лише уважно поспостерігати за тим, коли або після чого виникає алергія , щоб з точністю визначити джерело алергену.
Інструкція
1
Ведіть щоденник, в якому позначайте загальне самопочуття після контакту з будь-якими продуктами, речовинами або тваринами. Відзначайте свій стан за 5-бальною шкалою. І через деякий час, ви з точністю визначте, що викликає у вас алергічні реакції, які супроводжуються сльозотечею, сверблячкою або іншими симптомами. І якщо ці неприємні відчуття проходять після прийому антигістамінних засобів, ви можете бути впевнені, що це не що інше, як алергія .
2
Відвідайте лікарню. Здайте аналіз крові для виявлення алергену, зішкріб з глотки, шкіри та інші аналізи. Після отримання результату зверніться до алерголога. Доктор пояснить вам, які препарати потрібно вживати і контакт з чим обмежити. Зазвичай саме лікування під наглядом спеціаліста та сучасні методики виявлення алергену дають позитивний результат, і людина повністю йде на поправку.
Корисна порада
Самостійне виявлення причин виникнення алергії не завжди дає позитивний результат. Виключивши контакт з одним фактором, організм дає реакцію на інший. І тільки комплексне лікування допоможе перемогти цю недугу.