Як понизити пінг.

Знавці online-ігор, які грають вже декілька років, зустрічалися з таким поняттям, як високий пінг . Новачки цієї справи не звертають увагу на цей параметр ігри, а часом навіть не підозрюють про його існування. Спроби зменшення пінг а новачками завжди призводить до одного й того ж - пінг залишається таким же.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Half Open Limit Fix.
Інструкція
1
PING ( пінг ) - це часовий відрізок, за який один пакет інформації пройде в сторону сервера і назад. Чим вище ця швидкість, тим більше ви будете отримувати затримку під час гри. Високий пінг можна порівняти з повільно працюючим комп'ютером. Найбільш пінг хвилює гравців Counter Strike. Затримка пінг а в 100 одиниць (приблизно секунда) може сильно вплинути на хід гри. За секунду можна вбити застрелити кількох гравців в CS 1.6.
2
Так як гра в CS 1.6 передбачає відпрацювання військових дій, карти для виконання місій існують різні. На кожному сервері CS є своя карта. Для зменшення величини пінг а скористайтеся серверами, які мають більш близьке розташування до вашого місту.
3
Якщо проблеми пінг а виникають постійно і перетворилися в правило, ніж є винятком, зателефонуйте в технічну підтримку вашого провайдера. Як правило, проблема вирішується протягом невеликого проміжку часу, якщо на лінії немає аварії.
4
Під час ігрового процесу ви можете спробувати відключити всі програми, які можуть працювати з трафіком мережі інтернет. Ще однією причиною постійно високого пінг а може стати погана працездатність вашої мережевої плати. Перевірте її візуально на наявність почорнілих і зіпсувалися деталей.
5
Іноді високий пінг стає наслідком малої кількості відкритих портів. Для збільшення кількості портів скористайтеся утилітою Half Open Limit Fix. Після запуску програми, введіть значення 100 в полі «Нове обмеження», потім натисніть кнопку «Внести зміни до tcpip.sys». Після перезавантаження системи, кількість портів буде збільшено - ви помітите відчутну різницю.
контр- страйк - розрахована на багато комп'ютерна гра для платформ Windows і Mac, в яку ви можете грати он-лайн, проти інших гравців. Одночасно до ігрового сервера можуть підключатися багато тисяч людей, і щоб з ними змагатися, потрібно мати дуже хороше інтернет-з'єднання. Інакше відбувається те, що називають «високий пінг ». Високий пінг є причиною пригальмовування ігри, через який противник може ліквідувати вас, до того як ви відреагуєте. В цьому випадку необхідно вживати заходів до його зменшення.
Вам знадобиться
  • Аккаунт в Контр-страйк
Інструкція
1
Щоб зменшити пінг в контр- страйк, закрийте всі програми, що використовують інтернет-з'єднання. Вони гальмують швидкість, яку потенційно може використовувати ігровий сервер, і через це пінг збільшується. Якщо до домашньої мережі подсоеденени кілька комп'ютерів, виконайте з ними те ж саме.
2
Вимкніть антивірусні програми і фаєрволл на вашому комп'ютері, щоб зменшити пінг . Вони захищають вашу операційну систему від проникнення вірусів, коли ви виходите в інтернет або щось завантажуєте. Але в момент гри вам не потрібен захист від неї.
3
Спробуйте оновити ваше інтернет-з'єднання або зверніться до іншого провайдера. Використання високошвидкісного з'єднання знизить ваш пінг в контр- страйк. Якщо ви використовуєте кабельне підключення, спробуйте грати в найменш завантажене для мережі час. Наприклад, пізньої ночі. Користувачі кабельного підключення ділять швидкість з'єднання між собою, тому в більш пікові для мережі годинник ваш пінг незмінно збільшується.
4
Спробуйте грати в контр- страйк, перебуваючи якомога ближче до ігрового сервера. Чим більше віддалений сервер від вашого комп'ютера, тим довше від нього до вас повинні подорожувати дані. Єднайтеся з серверами вашого регіону та уникайте зарубіжних серверів, щоб зменшити пінг .