Як вибрати акумулятори для фотоапарата. правила експлуатації акумуляторної батареї для фотоапаратів.

Все цифрові фотоапарату можна розділити на два типи по виду акумуляторів, які вони використовують. Перший тип: фотоапарати з індивідуальною акумуляторною батареєю, підходящої тільки для конкретної моделі або певній серії. Другий тип: цифровіки, що працюють від класичних акумуляторних батарей формату АА (пальчикові) або ААА (мізинчикові). У обох типів є свої переваги: перший варіант зручний своєю дешевизною, т.к. не вимагає придбання додаткових елементів живлення. Плюси другого типу в тому, що акумулятори взаємозамінні, і в подорожі можна використовувати кілька комплектів батарей.
Вам знадобиться
  • Інструкція по експлуатації фотоапарата
Інструкція
1
Якщо ваш фотоапарат працює від індивідуальної акумуляторної батареї, єдиний варіант її заміни - придбання ідентичного або аналогічного акумулятора. Зробити це можна в магазині, що торгує відповідним товаром, або замовивши потрібну вам модель в інтернеті. Враховуючи той факт, що зазвичай термін роботи такого акумулятора становить три-чотири роки. Тому краще заздалегідь подбати про придбання додаткової батареї.
2
Коли мова йде про акумуляторні батареї формату АА або ААА, все трохи простіше. Перше, що вам потрібно зробити - визначитися з ємністю майбутньої батареї. Виходити потрібно з наступного принципу: чим більше ємність акумуляторної батареї, тим довше фотоапарат зможе працювати без підзарядки. Але й заряджатися така батарея буде трохи довше. Обов'язково прочитайте інструкцію по експлуатації цифрової фотокамери. Деякі моделі фотоапаратів НЕ будуть коректно працювати з акумуляторними батареями занадто маленького чи великого обсягів.
3
Батареї формату ААА і АА діляться на два види: літій-іонні (LiON) або алкалінові. Перший вид дешевше і доступніше. Плюси другого виду в тому, що їх ємність, як правило, трохи вище літій-іонних, а загальна кількість циклів зарядки значно більше.