Як зняти грубку ваз 2110. зняти радіатор грубки ваз 2110 2001 року випуску.

Піч (обігрівач) на автомобілі необхідна для того, щоб підтримувати на потрібному рівні температуру в салоні. На ВАЗ-2110 система управління обігрівачем автоматична, і температура регулюється з точністю до двох градусів Цельсія. Вступник в салон повітря ще раз підігрівається в радіаторі нагрівника і розподіляється через дефлектори по автомобілю. Взимку пічка є незамінною частиною, тому за нею необхідний догляд і профілактика. Для цього її доводиться знімати, а потім ставити на місце.
Інструкція
1
Приготуйте викрутки з плоским і хрестоподібним наконечником, а також ключі. Виробник вкрай не рекомендує самостійно знімати клапан управління заслінкою рециркуляції, водоотражательний щиток і заслінку рециркуляції.
2
Першим ділом від'єднайте дріт від негативної клеми акумуляторної батареї. Зніміть облицювання, шумоізоляційні оббивку і накладку, яка знаходиться на рамі вітрового скла.
3
Отсоедините вентилятор і відкладіть в сторону. Відверніть гвинт кріплення хомута вакуумного шланга і зніміть його. Підчепите викруткою пружинні скоби, якими кріпиться передній корпус повітрозабірника.
4
Підберіть до гвинтів кріплення переднього корпусу, однак це зробити непросто. Можливо, вам доведеться зняти панель приладів з салону автомобіля, відвернути гвинти, якими кріпиться обігрівач і підняти його, після чого спокійно відкрутити кріплення корпусу повітрозабірника.
5
Зніміть передній корпус, звільніть затяжку хомутів і відключіть паровідвідних шланг і шланги від щтуцеров. Тепер зніміть задній кожух отопітеля і вийміть радіатор.
6
Грубку ви легко зніміть, відкрутивши в середині щита передка три гвинта, які кріплять обігрівач, і ще один гвинт знаходиться в лівій частині під шумоізоляцією, яку доведеться відігнути скраю. Вийміть грубку в напрямку моторного відсіку. Після всіх робіт або заміни обігрівача все встановлюється в зворотному порядку.
Зверніть увагу
Зазвичай така несправність з'являється, якщо виникла несплошном в з'єднаннях шланга або порушення герметичності самого радіатора. До речі, заміна радіатора грубки не передбачає зняття панелі в салоні. В даному випадку роботи виконуються під капотом. На сьогоднішній день радіатор отопітеля на ВАЗ 2110 може бути двох типів: старого і нового зразка (випуском до 2003 року і після відповідно).
Корисна порада
Важливі моменти при складанні обігрівача старого зразка в зворотному порядку: Потрібно правильно встановити пластиковий корпус вентилятора пічки, щоб педалька потрапила в потрібний паз. Також не повинно залишатися зайвих болтів, все має щільно прилягати. :) В іншому випадку мікромоторедуктор НЕ БУДЕ переміщати заслінки печі, тобто грубка не буде гріти.