Як підключити безкоштовні смс.

Абревіатура "sms" розшифровується і перекладається на російську як "служба коротких повідомлень". Це простий і зручний засіб спілкування через мобільні телефони. Коли немає можливості поговорити, можна звернутися до текстових повідомлень. Тому багато операторів мобільного зв'язку часто дають можливість підключити безлімітні смс-повідомлення .
Вам знадобиться
  • 1. Доступ в інтернет
  • 2. Певна кількість грошових коштів на балансі вашої сім-карти.
Інструкція
1
Щоб підключити безкоштовні смс, зайдіть на сайт вашого оператора. Важливим аспектом є те, що в залежності від регіону міняється набір пропонованих послуг мобільного зв'язку. Наприклад, в Сибіру зараз є можливість послуги безлімітних смс від Мегафона, а в Московському регіоні немає.
2
Для того, щоб підключити безлімітні смс від Мегафона, знайдіть на сайті розділ "Послуги". У вкладці під назвою "Заощаджуй" буде надана інформація про діючі акції в вашому регіоні.
3
Якщо ваш оператор зв'язку МТС, в розділі "Приватним клієнтам" виберіть підрозділ "Обмін повідомленнями". Там у вкладці "sms" клікніть по пункту "Знижки та спецпропозиції". Залишається лише вибрати потрібний вам пакет безлімітних смс і підключити його, дотримуючись зазначених там же інструкціям.
4
Для клієнтів Білайну список дій для підключення безкоштовних смс практично нічим не відрізняється. В розділі "Знижки та акції" знайдіть "Знижки на повідомлення". На цій сторінці є вся необхідна інформація, пов'язана з смс-повідомлення ми.
Зверніть увагу
Незалежно від того, який у вас оператор, безлімітні смс списують відповідну абонентську плату раз на добу.
Корисна порада
Підключити необхідну послугу можна різними способами - USSD-командою, порожнім повідомленням на вказаний номер, або через абонентську службу або голосове меню. Телефонні номери для цих операцій уточнюйте на сайті свого оператора.