Як змінити порядок альбомів.

Кожен другий користувач інтернету зареєстрований в одній з декількох соціальних мереж. Більшість з них має акаунти в декількох. Для зручного пошуку розробники соціальних мереж придумали завантаження фотографій. За фотографії можна точно визначити шуканого людини. Винятком є фотографії, які не належать власнику акаунта. При завантаженні фотографій може відбутися їх змішування, що призводить до повного безладдя при перегляді своїх фотографій. Сьогодні практично кожна соціальна мережа дозволяє змінювати порядок слідування фотографій в альбомі.
Вам знадобиться
  • Редагування відображення фотографій в альбомі.
Інструкція
1
Для цього Вам зайти в свій аккаунт, який також зветься профілем. Відкрийте будь-який інтернет-браузер, введіть в адресний рядок назва сайту (vkontakte.ru). Введіть свої реєстраційні дані - e-mail і пароль. Після входу в аккаунт, необхідно перейти до форми додавання фотографій.
2
Як змінити порядок слідування фотографій в соціальній мережі «Вконтакте»: натисніть у лівій частині вікна посилання «Мої фотографії», виберіть альбом, в якому розміщуватимуться ваші фотографії, або натисніть «Створити альбом »для завантаження зображень в новий альбом. У правому верхньому куті натисніть посилання «Додати фотографії», потім кнопку «Вибрати фотографії». Після вибору потрібних фотографій, натисніть «Відправити фотографії», потім натисніть «Зберегти зміни».
3
Відкрийте папку із завантаженими зображеннями, натисніть посилання «Редагувати альбом». Виберіть вкладку «Розташування фотографій». Наведіть мишку на будь-яку фотографію, яка стоїть не на своєму місці, захопіть її лівою кнопкою миші, перетягніть в інше місце. Пересунувши всі фотографії, перейдіть в альбом для перегляду зроблених змін. Для збереження змін не треба натискати на кнопку «Зберегти».