Як відкрити свій стоматологічний кабінет. Як можна назвати стоматологію.

Відкрити свій стоматологічний кабінет при бажанні може будь-який підприємець. Для цього не обов'язково бути практикуючим лікарем і мати медичний диплом. Але при відкритті кабінет а ви зустрінете масу проблем. І вам буде потрібно, багато зусиль.
Інструкція
1
Для початку, щоб відкрити свою клініку, вам потрібно підшукати приміщення. Тут можливі два шляхи: орендувати площу або купити її. Все залежить від ваших фінансових можливостей. Перший шлях, безумовно, економічніше, але другий надійніше, оскільки це буде тільки ваш бізнес, незалежний від настроїв орендодавця. Дуже важливий і вибір місця розташування кабінет а. Оптимальне місце для клініки - поруч з метро або в центрі міста.
2
Коли кабінет буде підготовлений, вам належить зробити серйозний, особливий ремонт, адже стоматологічне крісло має під'єднуватися і до електрики, і до води, і навіть до каналізації. Після цього можна купувати обладнання, як нове, так і старе. Але якщо ви поставили мету надавати якісну допомогу бажано зупинити свій вибір на медичному обладнанні серйозних виробників. Не варто звертати увагу на дешеві японські та китайські апарати для лікування зубів.
3
Основною складовою так само є персонал. Все клініки і приватні стоматологічні кабінет и претендують на одну і ту ж групу лікарів, і це їх головна проблема. Один лікар-стоматолог може працювати 6 годин на добу, а з кожним лікарем повинна працювати медсестра. Можна звичайно запропонувати медсестрі працювати відразу на двох лікарів, але в цьому випадку ймовірні збої в роботі. А це може завадити репутації вашого стоматологічного кабінет а. Так само має бути і санітарка для прибирання кабінет а.
Зверніть увагу
Якщо ви не бажаєте, що б ваш стоматологічний кабінет пустував, найміть лікаря має зв'язки і репутацію. В такому випадку вам буде забезпечений успіх і хороші клієнти.
Корисна порада
Будь-яка медична діяльність підлягає обов'язковому ліцензуванню, тому для роботи вже готової клініки необхідно отримати ліцензію. Отримуючи ліцензію, таким чином, ви купуєте дозвіл на можливість займатися певним видом медичної діяльності.
Відкриття стоматологічного кабінету - перспективне і рентабельна справа. Бізнес «на зубах» щорічно приносить хороший прибуток власникам. У всьому світі люди хочуть мати здорові зуби і білосніжну посмішку.
Інструкція
1
Визначтеся зі своїм бюджетом до того, як витрачати кошти. Напишіть на листку паперу всі статті витрат на відкриття стоматологічного кабінету . В список обов'язково помістіть оренду або купівлю нерухомості, комунальні платежі, закупівлю обладнання, зарплату співробітникам.
2
Увійдіть в якості індивідуального підприємця або юридичної особи (ТОВ або ВАТ).
3
Орендуйте приміщення під приватний кабінет. Оренда - найкращий варіант на першому етапі розвитку бізнесу. Як вважають власники стоматологічних кабінетів, місце розташування не грає великої ролі. Якщо бюджет дозволяє, купите квартиру на першому поверсі елітного будинку. Це дозволить вам обзавестися багатими клієнтами.
4
Отримайте необхідні документи (ліцензії, дозволи) для відкриття приватного кабінету в місцевих органах влади. Упевніться, що зібраний весь пакет документів для початку роботи. Ліцензії повинні бути вивішені на самому видному місці.
5
Купіть обладнання для початку стоматологічної практики, включаючи стоматологічне крісло та офісну фурнітуру. Всі медичні прилади повинні відповідати вимогам МОЗ. При покупці обов'язково вимагайте сертифікати на все. Багато дилерів дають кредит на обладнання.
6
Дайте оголошення в газету про набір персоналу для свого стоматологічного кабінету . Проведіть співбесіду з потенційними співробітниками. Виберіть найдостойніших, на вашу думку. Кількість працівників залежить від послуг, які ви будете надавати своїм клієнтам. Невеликі зубні кабінети надають ортопедичні та терапевтичні послуги.
7
Дайте рекламу стоматологічного кабінету в місцевих ЗМІ. Це можуть бути газети, журнали, сайти. Особливу увагу приділіть створенню рекламних банерів. Хороший результат приносить розповсюдження буклетів по поштовим скринькам.