Як труїти клопів. клопи в квартирі труїти.

Клопи можуть з'явитися в квартирі, звідки завгодно. Ви можете принести їх на одязі з громадського транспорту або, побувавши в гостях у квартирі якій мешкають клопи. Найчастіше вони переповзають від сусідів. Основне місце проживання - ліжко. Укуси клопа не відчуваються, так як при укусі в шкіру потрапляє знеболююче речовина, що знаходиться в слині. Місця укусів сильно розчісується і в їх місцях з'являються пухирі, які можуть запалюватися. Клопи можуть бути потенційними переносниками заразних захворювань і з ними потрібно обов'язково боротися.
Інструкція
1
Цькувати клопів поодинці тільки в своїй квартирі заняття марне. Цим вам доведеться займатися систематично, поки весь під'їзд не погодиться масово потруїти клопів . Найефективніший спосіб позбутися від клопів - викликати СЕС або приватну фірму по боротьбі з комахами, шкідниками і гризунами. Професійна обробка від клопів полягає в оббризкування всієї квартири спеціальним сучасним препаратом, який перетворюється на гранули та діє протягом двох років. Якщо обробити квартири всіх сусідів і під'їзд, то позбавитеся від клопів надовго.
2
Можна скористатися хімічними методами позбавлення від клопів . Купіть будь аерозольний препарат для боротьби з клопами. Вони продаються в будь-якому господарському супермаркеті і представлені в широкому асортименті. Кропити їм потрібно всю квартиру приділяючи особливу увагу обробці плінтусів і щілин, а також місцям для сну. При обробці прийміть заходи індивідуального захисту, надіньте респіратор, рукавички, весь одяг відразу виперіть. Приберіть з квартири продукти, дітей, домашніх тварин, акваріуми, клітки з птахами. Через зазначений на упаковці час квартиру потрібно ретельно провітрити і вимити всі доступні місця миючим засобом. При необхідності обробку повторити. Міра ця тимчасова і не достатньо ефективна, тому що як вже писалося вище обробляти потрібно всі квартири в під'їзді.
3
Застосування народних засобів і методів ще менш ефективно. Наприклад, можете використовувати для обробки суміш гасу і зеленого мила. Нанести потрібно на всі поверхні, плінтуса і щілини в усіх приміщеннях квартири.
4
Можна використовувати суміш гасу і скипидару або суміш нашатирного спирту і скипидару. Але все-таки краще не мучитися даремно і викликати фахівців для обробки всіх квартир.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m62yRqHF354