Як встановлювати насосні станції.

Обладнання свердловини і установка насосної станції найбільш оптимальний варіант для використання води в місцях відсутності центрального водопроводу. Підключивши до свердловині насосну станцію, ви будете мати можливість користуватися водою як при центральному водопостачанні. Причому оплачувати вам потрібно буде тільки електрику споживане насосом.
Вам знадобиться
  • -труби
  • -муфти
  • -лет ФУМ
  • -Захисний механізм від сухого ходу
  • -кран
  • -приймальне клапан
  • -зворотний клапан
Інструкція
1
Якщо ви далекі від встановлення подібного обладнання, то краще довірте це професіоналам. Чи не правильна установка і запуск насоса може привести до його поломки, внаслідок чого гарантії на нього ви позбудетеся. Якщо ви все-таки вирішили встановлювати насос самостійно, то уважно ознайомтеся з інструкцією по установці і запуску насосних станцій.
2
Перш ніж встановити насос на постійне місце переконайтеся, що всі деталі, які повинні обертатися, не заблоковані. Для цього акуратно зніміть кожух і перевірте обертання вала. Якщо він обертається насилу, то проверніть його за допомогою викрутки. Не забувайте, що насос на гарантії і порушувати цілісність пломб строго заборонено.
3
Підготуйте жорстке підставу для закріплення на ньому насоса. Це необхідна умова, тому що при роботі насос вібрує і буде зсуватися, що може пошкодити сполукам в трубах.
4
Встановіть насос в сухому, добре провітрюваному приміщенні в максимальній близькості від свердловини. Діаметр подключаемого трубопроводу повинен бути більше ніж патрубок у насоса.
5
Якщо в моделі вашого насоса не передбачена установка від захисту сухого ходу, то придбайте її додатково. Запускати насос без даного обладнання не можна.
6
Якщо стовп води в свердловині знаходиться на глибині перевищує 4 метри, додатково встановіть в магістралі всмоктування приймальний клапан.
7
Також на магістралі подачі води потрібно встановити зворотний клапан.
8
З'єднувати трубопровід необхідно вакуумним способом, щоб не було підсмоктування повітря. В іншому випадку насосна станція не відключатися, і з крана постійно виходитиме повітря разом з водою.
9
Труби встановлюйте з металопластику. Пластмасові труби до насосної станції НЕ під'єднують.
10
Перш ніж запустити насос відрегулюйте тиск в гідравлічному баку, підключіть прилад захисту від сухого ходу і випустіть повітряні пробки, що утворилися в системі в процесі установки, включивши кран.