Як підключати дроти до материнської плати. схема підключення передньої панелі до материнської плати.

При складанні комп'ютера виникає велика кількість питань, особливо, якщо це робиться перший раз в житті, і необхідного досвіду просто немає. Куди і як слід встановлювати процесор, як потрібно закріпити жорсткий диск, в який роз'єм встановлюється відеокарта - всі ці прості для досвідченої людини процедури новачкові здаються складними і незрозумілими.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, материнська плата, мінімальні навички по збірці комп'ютера
Інструкція
1
Приєднувати дроти до материнської платі слід після того, як вона встановлена в системний блок. Незважаючи на очевидність такого рішення, багато хто намагається спочатку приєднати всі кабелі до роз'ємів, а потім встановлювати плату в корпус. Правильний порядок під'єднання кабелів до материнської платі наступний: на материнську плату встановлюється процесор з системою охолодження, потім плата монтується в корпус, і тільки після це підключаються необхідні кабелі.
2
Першим у списку таких кабелів є кабель живлення. Це провід з широкою колодкою з 24 або 20 контактів, розташованих у два ряди. Він підключається до відповідного роз'єм плати, причому увіткнути його "навпаки" не можна, завадять скоси-ключі всередині колодки. Акуратно вставте його в роз'єм і злегка натисніть, поки не зафіксується засувка на колодці.
3
Підключіть кабель живлення процесора. Він має 4-х або 8-ми контактний роз'єм, а гніздо для його підключення розташоване в безпосередній близькості від сокета процесора.
4
Тепер найскладніше - потрібно підключити до материнської платі керуючі кнопки і датчики, так звану "передню панель". Складним це представляється через те, що роз'єми різних датчиків і кнопок однакові, і переплутати їх дуже легко. Щоб уникнути помилки, знайдіть в інструкції до материнської платі місце, де описується схема підключення передньої панелі (Front Panel). Підключіть дроти згідно інструкції. Потрібно відзначити, що підключити кнопки вимикання (Power) і перезавантаження (Reset) можна не дотримуючись полярності, на відміну від датчиків живлення і активності жорсткого диска, де дотримання полярності обов'язково.