Як правильно засмагати в солярії.

Як же хочеться почати пляжний сезон не блідою, як поганка, а з тілом приємного засмаглого кольору! Перед відпусткою неодмінно треба відвідати солярій, але як це правильно зробити, щоб не отримати опіки і занадто смагляву шкіру?

Перед солярієм

Від того, як ви підготуєтеся до відвідування солярію, в чому буде залежати ефект. Пам'ятайте, що якщо ви раніше не ходили на подібну процедуру, краще попередньо проконсультуватися з лікарем-косметологом. Солярій протипоказаний при шкірних захворюваннях, хворобах і патологіях печінки і гіпертонії. Небезпечної процедура може стати при прийомі деяких лікарських засобів. Крім того, гормональні зміни іноді впливають на пігментацію шкіри - в солярії ви можете піти плямами. З цієї причини небажано відвідувати його під час менструації, вагітності або годування грудью.Непосредственно перед процедурою не приймайте душ з миючим засобом - це змиє з шкіри захисну плівку. Також не можна мазати якими-небудь кремами або лосьйонами, не призначеними для солярію. Тим більше не варто наносити на тіло або волосся спиртовмісні духи та іншу декоративну косметику.

Захистіть найважливіше

Деяким частинам тіла в солярії необхідна особлива захист. В першу чергу, все родимки і пігментні плями до початку опромінення слід намазати спеціальним захисним кремом. Якщо у вас на тілі є татуювання, краще їх прикрити, оскільки існує велика ймовірність побледнения малюнка або навіть алергічної реакції на елементи краскі.Особое увагу слід приділити грудей. Лікарі не рекомендують відвідувати солярій з відкритими грудьми, особливо жінкам після 30 років. Що ж стосується сосків, їх необхідно закривати в будь-якому віці і навіть у випадку відсутності інших протипоказань. Для захисту сосків можна скористатися тим же захисним кремом, а також спеціальними накладками або бавовняним ліфчіком.Волоси також слід захистити від дії ультрафіолету. В салонах краси, як правило, пропонують для цієї мети спеціальні одноразові шапочки. Не варто нехтувати цим аксесуаром - під дією ламп структура волоса стоншується, він стає ламким і крихким. Можна також прикрити голову бавовняною панамкою.

Маленькі хитрощі

Після нанесення на шкіру захисного крему протріть долоні вологою серветкою. Іноді такі засоби містять невелику кількість автозасмаги, тому ваші руки можуть стати просто коричневими. Також пам'ятайте, що обличчя і груди завжди загоряють швидше за інших частин тіла, щоб не лякати нікого неприродно-цегляної шкірою, іноді накривайте найніжніші ділянки шкіри рушником.