Як поміняти пароль своєї сторінки. Як на своїй сторінці поміняти ім'я.

Пароль - від французького «слово» - набір букв, цифр та інших символів, індивідуальний для кожного конкретного випадку, що відкриває доступ до особистого інтернет-простору користувача: особистого профілю, фотографіям, повідомленнями та іншими даними, в залежності від спрямованості ресурсу, де розташована обліковий запис. Регулярна заміна пароля - запорука безпеки і збереження цих даних. Проробити цю процедуру ви можете практично в будь-який момент.
Інструкція
1
Авторизуйтесь в облікового запису під логіном і поточним паролем. Зайдіть на свою сторінку.
2
Поруч зі своїм ім'ям (логіном) знайдіть кнопку «Налаштування» або «Мої установки». В англомовних ресурсах кнопка може називатися по-іншому. Якщо такої кнопки немає, клацніть по своєму імені правою кнопкою миші і знайдіть однойменну посилання. Натисніть на неї.
3
Прокрутіть сторінку до поля «Зміна пароля». Натисніть посилання, якщо замінити пароль потрібно на іншій сторінці, або клацніть по полю введення, якщо потрібно залишитися на тій же сторінці.
4
Введіть старий пароль в перше поле, новий в друге. При необхідності повторіть. Використовуйте букви в різних регістрах, цифри і всі допустимі знаки. Не використовуйте в якості пароля дату народження свою або своїх близьких, власне ім'я чи іншу широкодоступними інформацію.