Як замінити файл. Як замінити систему комп'ютера.

Необхідність замінити один файл іншим виникає досить часто і не завжди ця операція може бути так проста, як видається. Кілька варіантів послідовності дій при заміні файл а наведені нижче.
Інструкція
1
Якщо потрібно замінити звичайний (не системний) файл , то зробити це можна в такий спосіб. Поєднанням клавіш CTRL + E відкрийте провідник Windows. Це ж можна зробити подвійним клацанням по іконці «Мій комп'ютер» .В лівої панелі провідника по дереву папок перейдіть туди, де зберігається ваш новий файл , клацніть його і скопіюйте в пам'ять. Копіювання здійснюється натисканням клавіш CTRL + C або клацанням правої кнопки миші і вибором відповідного пункту в меню.Теперь в лівій панелі провідника по дереву папок перейдіть до файл у, який хочете замінити. Якщо вам не відомо де саме він зберігається - на кнопці «Пуск» в розділі «Знайти» виберіть пункт «Файли і папки», у вікні, пошуку надрукуйте назви файл а і натисніть кнопку «Знайти» .Коли файл буде знайдений (в провіднику або за допомогою пошукового діалогу), клацніть його і вставте скопійований вами в оперативну пам'ять файл . Це можна зробити або натисканням клавіш CTRL + V, або клацанням правої кнопки миші і вибором відповідного пункту в меню.Еслі ОС видасть повідомлення про неможливість здійснити заміну, то скоріше за все, цей файл зараз задіяний в роботі якої небудь програми. Закрийте програму і повторіть останній крок. Якщо закрити цю програму немає можливості, то вам доведеться повторити всю процедуру, перезагрузив комп'ютер в безпечному режимі.
2
Якщо потрібно замінити системний файл діючої операційної системи, то послідовність ваших дій має бути трохи другой.Сочетаніем клавіш CTRL + E відкрийте провідник Windows. Це ж можна зробити подвійним клацанням по іконці «Мій комп'ютер» .В лівої панелі провідника по дереву папок перейдіть туди, де зберігається ваш новий файл , клацніть його і скопіюйте в пам'ять. Копіювання здійснюється натисканням клавіш CTRL + C або клацанням правої кнопки миші і вибором відповідного пункту в меню.Теперь в лівій панелі провідника по дереву папок перейдіть до файл у, який хочете замінити. Якщо вам не відомо де саме він зберігається - на кнопці «Пуск» в розділі «Знайти» виберіть пункт «Файли і папки», у вікні, пошуку надрукуйте назви файл а і натисніть кнопку «Знайти» .Коли файл буде знайдений (в провіднику або за допомогою пошукового діалогу), клацніть його правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». У віконці перейдіть на вкладку «Безпека» і натисніть кнопку «Додатково» Відкриється нове вікно, в якому на вкладці «Власник», в списку «Змінити власника на» вам треба вибрати рядок зі своїм логіном.Нажатіем кнопок «ОК» закрийте обидва діалогових окна.Вставьте скопійований вами в оперативну пам'ять файл . Це можна зробити або натисканням клавіш CTRL + V, або клацанням правої кнопки миші і вибором відповідного пункту в меню.В цьому варіанті, як і в попередньому, якщо система видасть повідомлення про неможливість виконати операцію, то, скоріше за все, зараз цей файл використовується в роботі ОС. Щоб закрити його примусово запустите диспетчер задач (поєднання клавіш ALT + CTRL + Delete), на вкладці "Процеси" знайдіть потрібний, клацніть його та натисніть кнопку «Завершити процес». Якщо закрити програму таким способом не вдасться, то замінювати файл вам доведеться після перезавантаження комп'ютера в безпечному режимі.