Як здати тестування.

Педагогічне тестування давно є одним з основних способів перевірки знань учнів. Це зручний метод, де на відміну від усного іспиту можна перевірити знання студента відразу по всьому курсу. Під час тестування виключається фактор випадкового витягування квитка. При здачі тесту всі учні знаходяться в рівних умовах, суб'єктивне ставлення викладача не впливає на підсумковий результат. Саме тому так важливо відповідально підійти до такої перевірки.
Вам знадобиться
  • 1. Ручка/олівець.
  • 2. Ручка-коректор/стірательная гумка
  • 3. Папір для чернетки
Інструкція
1
Щоб успішно здати тестування , прийдіть раніше. Так у вас буде час заспокоїти нерви і морально підготуватися.
2
Коли тестування почнеться, перегляньте всі завдання. Оцініть, з чого варто почати. Складіть в голові приблизний план в якому порядку виконувати завдання. Уважно вивчіть інструкцію, якщо щось буде не зрозуміло - уточніть у викладача.
3
В першу чергу відповідайте на найпростіші запитання. Важливо пам'ятати про обмеження в часі. Якщо ви не знаєте відповіді, краще пропустіть завдання і візьміться за наступне. До пропущеним питань повернетеся коли дійдете до кінця тесту і відповісте на все, що зможете.
4
Коли перед вами коротке питання закритого типу - покладайтеся на інтуїцію. Перше, що спало вам в голову зазвичай є правильною відповіддю.
5
Здаючи тестування , пробуйте шукати відповіді в інших питаннях тесту і варіантах відповіді до них. Часто таким способом можна знайти дієву підказку до складного завдання.
6
Запитання відкритого типу, де вам необхідно самим вписати відповідь, варто вирішувати в останню чергу. На них йде найбільше часу, який важливо рівномірно розподілити на весь тест.
Зверніть увагу
Використовуйте чернетку для запису різних формул, дат або імен, щоб не забути їх у відповідальний момент.
Корисна порада
Якщо часу залишається зовсім мало і не всі питання вирішені - виберіть варіанти відповіді навмання. Краще спробувати щастя, чому не вибрати нічого.