Як зберігати цибулю-сіянку. Як зберігати цибулю в квартирі.

Одним з важливих чинників для посіву лука є його правильного зберігання. Цибулю- севок має відмінну кореневу систему, що забезпечує хороший і багатий урожай навіть при посушливій погоді.
Інструкція
1
Лук севок прибирають в кінці серпня при пожовтіння бадилля. Зібравши цибулю- севок, першим ділом його потрібно перебрати, видалити загнили цибулини або пророслі.
2
Залишити цибулю разом з бадиллям сушитися на сонці. Після цього акуратно зрізують засохле листя.
3
Лук потрібно сушити три тижні за допомогою опалювальних приладів при різній температурі. Перший тиждень сушити цибулю при температурі 20 градусів. Другу - 30 градусів. Третю - 35 градусів. Така ретельна просушка захистить цибулю- севок від захворювань і гниття.
4
Розсортувати цибулю за розміром в різні ящики, загорнути в газету або полотняні мішки.
5
Зберігати в темному, прохолодному місці при температурі 16-18 градусів.
6
Перебирайте цибулю- севок один раз на місяць. Викидайте пересохлі або згнилі цибулини. При правильному зберіганні цибулю відмінно збережеться і навесні не пустить стрілку.
7
Якщо цибулю- севок діаметром менше одного сантиметра, зберегти його буде досить складно. Зате він дуже добре перезимує в грунті і навесні дасть ранні сходи. Такий невеликий лук можна зберігати в неопалюваному приміщенні при температурі від 0 до +5 градусів і вологості повітря 85%. При такому зберіганні втрати будуть мінімальними.
8
Порушення температурного режиму може привести до раннього стрелкованию цибулин. Добре зберігати цибулю- севок в холодильнику при температурі 1-3 градуси. При такому зберіганні, перед посадкою цибулю обов'язково прогріти при температурі 20-25 градусів протягом 20 діб.
При посадці ріпчастої цибулі насінням в перший рік формується маленька цибулинка - севок , а на другий - виростає велика головка ріпчастої цибулі. Щоб отримати міцну і велику цибулину, треба правильно зберегти севок до висадки в грунт. Якщо маленькі ріпки застудити або піддати сильному тепловому впливу, севок піде в стрілку.
Вам знадобиться
  • - цибуля севок
  • - матерчаті мішки
  • - ящики
  • - градусник для контролю за дотриманням температурного режиму
Інструкція
1
Після збирання врожаю в кінці липня севок з пір'ям розкладіть на грядках для першої просушування і дозрівання на 10 - 15 днів. Потім видаліть висохлі стрілки, а репки необхідно ще просушити 2 - 3 дні при температурі 30 градусів, найкраще біля російської печі або інших опалювальних приладів. Така сушка необхідна, щоб цибуля не захворів борошнистою росою.
2
Севок необхідно ретельно перебрати. Видаляйте пошкоджені або підгнилі цибулинки. Перебраний севок відразу ж розсортуйте. Дрібні цибулини діаметром до 1 см підуть на посадку восени. Вони не можуть вигнати стрілку, зате сформують міцну річну цибулину. Для весняної посадки відберіть севок діаметром від 1 до 2,5 см. Більші цибулеві головки підуть також на весняну посадку, для отримання хорошого зеленого пера.
3
Відібраний севок засипте в матерчаті мішки. В умовах квартири зберігайте мішки з цибулею комбінованим способом. Тобто до середини лютого мішки з цибулею поставте біля балконних дверей, де мінімальна температура повітря від 3 до 10 градусів. Потім протягом 6 тижнів зберігайте цибулю біля батареї при температурі 30 градусів. Такий севок не дасть стрілок, а тільки порадує вас великої ріпкою. Раз на місяць перебирайте цибулини в мішках.
4
Інший варіант зберігання севка - це тільки теплий спосіб. Він вимагає уважного дотримання температурного режиму. Мішки з цибулинами зберігаються при температурі 18 градусів. Якщо температура більше, то весь лук буде стрелковаться. При тривалому зберіганні при температурі 18 градусів спостерігаються високі втрати, севок пересихає.
5
Холодний спосіб зручний при засипанні севка в ящики. Ящики зберігайте при температурі близько нуля. Періодично ворушити вміст і видаляйте уражені цибулини. Такий спосіб зберігання цибулі дає мінімальні втрати. Перед посадкою поставте ящики на 15 днів у тепле місце, щоб посилити вегетацію.
Зверніть увагу
Якщо ви купуєте навесні севок розміром до 1 см, то уважно прощупайте цибулька, щоб не було висохлих.
Корисна порада
При покупці севка в кінці зими, коли невідомо яким способом його зберігали, залишок часу до посадки тримаєте цибулю при 18 градусах. Знайдіть можливість один раз прогріти цибулю протягом 8 годин при температурі 40 градусів.