Як підготуватися до тесту.

Перевірка знань за допомогою тесту - часто використовуваний спосіб в будь-яких навчальних закладах. Тест являє собою список з питань закритого і відкритого типу. В закритих необхідно вибрати відповідь з представлених варіантів, а у відкритих відповісти на питання своїми словами. Коли в частині питань можна просто вгадати правильну відповідь, здається, що підготовка не так вже й важлива. Тільки відсоток успіху в такому випадку вкрай малий, тому важливо добре підготуватися до тесту .
Вам знадобиться
  • 1. Зразок тесту (якщо є)
  • 2. Навчальні матеріали по використовуваних в завданнях темам.
Інструкція
1
В першу чергу постарайтеся дізнатися чого чекати від тесту, які приблизно там будуть завдання. Якщо вам доступні зразки тесту (як, наприклад, при здачі ЄДІ), необхідно цим скористатися і щодня тренуватися.
2
Не залишайте все на останній момент. Якщо будете постійно готуватися до тесту , ви напевно поліпшите свої знання. Для цього складіть план на кожен день, щоб правильно розподіляти свій час.
3
Робіть невеликі перерви під час навчання. У проміжках можна дати собі невелику фізичне навантаження. Мозок найкраще працює, коли розумову працю змінюється фізичним. Прогуляйтеся, побігайте, пограйте в баскетбол, попинал м'яч - крім стимуляції розумової діяльності, це зніме стрес.
4
Відпочинок і контроль над хвилюванням - одні з головних складових успіху при підготовці до тесту . Часто помилки відбуваються тільки через стрес, який заважає сконцентруватися і зібратися. Щоб бути відпочив і розслабленим, дотримуйте складений режим і намагайтеся висипатися.
Зверніть увагу
Не намагайтеся "визубрити" матеріал. Головне - це зрозуміти сенс досліджуваної інформації.
Корисна порада
Влаштуйте собі невеличке свято, якщо успішно здасте тест. Подібні дрібниці піднімають мотивацію до подальшого зростання.