Як зняти захист для запису файлів. диск захищений від запису Як прибрати.

Іноді при спробі змінити або видалити файл операційна система повідомляє, що зробити це можна, так як файл захищений від запису. В деяких випадках усунути цю перешкоду неможливо - наприклад, якщо файл знаходиться на CD-R диску з уже закритій записом. Для решти випадків можливе знайти рішення, деякі з яких наведено нижче.
Інструкція
1
У самому простому випадку може виявитися достатнім зняти позначку «Тільки читання» в атрибутах файлу. Щоб до неї дістатися клацніть проблемний файл правою кнопкою миші і виберіть нижню строчку в контекстному меню («Властивості»). Потрібний атрибут знаходиться на вкладці «Загальні» вікна властивостей файлу.
2
Якщо Вас зацікавив файл лежить на іншому комп'ютері локальної мережі, то причиною може бути відсутність прав на зміну цього файлу у його мережевих користувачів. Щоб дати відповідний дозвіл користувач, який має права адміністратора на тому комп'ютері, повинен клацнути її правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати пункт «Загальний доступ і безпека». Відкриється вікно властивостей папки, де на вкладці «Безпека» слід вибрати групу мережевих користувачів і виставити позначки навпроти відповідних пунктів - або «Повний доступ», або «Змінити», або «Запис».
3
Якщо проблема виникла з системним файлом у вашому власному комп'ютері, то клацнувши його правою кнопкою миші і вибравши в контекстному меню пункт «Властивості», перейдіть на вкладку «Безпека» і натисніть там кнопку «Додатково». В результаті відкриється ще одне вікно, де вам потрібна буде вкладка «Власник». В списку під заголовком «Змінити власника на" виберіть рядок з обліковим записом того користувача, з логіном якого ви увійшли в систему. Натиснувши тут кнопку «OK» ви зміните старого власника цього файлу, приписавши його собі. Потім натисніть кнопку «ОК» для закріплення змін у вікні властивостей файла.После того, як ви станете власником файлу, перешкод до запису або видалення бути не повинно.
4
Ще однією причиною неможливості маніпуляцій з файлом може бути те, що в цей момент він задіяний в роботі якої або програми. Якщо це прикладна програма, то просто закрийте її. Якщо це системний файл, то можете спробувати закрити програму примусово, скориставшись диспетчером завдань Windows. Щоб його запустити натисніть клавіші ALT + CTRL + Delete. На вкладці «Процеси» вам треба знайти потрібний, клацнути його і натиснути кнопку «Завершити процес». Якщо це не вдасться, то перезавантажте комп'ютер в безпечному режимі і виконайте операцію там. У безпечному режимі операційна система працює в максимально урізаному вигляді, тому велика ймовірність того, що потрібний вам файл не буде задіяний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pgbFLrG_llw