Як поставити іконки на сайт.

Іконка, яка відображається в адресному рядку браузера, а також у списку обраних сайтів , та ще й в пошуковому списку сайтів в Яндекс - дуже корисне доповнення до решти способам залучення уваги до вашого сайту. Яким чином реалізувати таку можливість - описано нижче.
Інструкція
1
Таку іконку прийнято називати "Favicon" (Favorite Icon) і являє вона собою картинку розміром 16 на 16 піксел. Деякі з сучасних браузерів можуть відображати і іконки великих розмірів, але якщо вам важлива кроссбраузерность, то орієнтуватися слід на цей мінімальний стандарт.Создать таку картинку ви можете самі в будь-якому графічному редакторі. Сучасні браузери вміють читати іконки як в їх рідному форматі ico, так і в стандартних графічних форматах gif, png, bmp і т.д. Однак, якщо ви хочете охопити максимальну кількість модифікацій браузерів, то варто орієнтуватися на формат ico. Є можливість намалювати потрібне вам зображення в редакторі, зберегти в одному із стандартних форматів, а потім конвертувати в формат ico за допомогою одного з онлайн сервісів. Деякі з таких сервісів можуть запропонувати і створення favicon повністю в онлайн-режимі.
2
Коли іконка створена, її слід завантажити на сервер вашого сайту під ім'ям favicon.ico. Деякі з браузерів не вимагають, щоб іконка називалася саме так, але, знову ж таки, маючи на увазі максимальну кроссбраузерность, варто орієнтуватися на найжорсткіші вимоги. Саму процедуру завантаження найпростіше провести через файл-менеджер, який є в складі будь-якої системи управління сайтом або панелі адміністрування вашого хостинг-провайдера. Помістити файл найкраще в кореневу папку сайту - саме там за замовчуванням шукають її браузери і пошукові роботи, якщо в коді сторінки немає явного вказівки адреси.
3
На завершення слід додати вказівку на іконку в вихідний html-код сторінок сайту. Відповідний тег для Internet Explorer виглядає так: Решта браузери розуміють інше значення атрибута "rel": Щоб догодити всім, краще вказати обидва варіанти. Якщо ви помістили файл іконки не в корінь сайту, а кудись ще, то в атрибуті "href" слід вказати повний шлях до іконке.Еті два рядки потрібно розмістити між тегами і . Тобто вам треба відкрити потрібну сторінку в редакторі сторінок системи управління, переключити його в режим редагування html-коду, знайти рядок, що містить тег і додати перед нею два рядки, наведені вище. Потім збережіть зроблені в сторінці зміни.
Зверніть увагу
45 Responses to "Як встановити іконку на сайт?" Сергій says Я створила сайт, поставила тему і у мене з'явився значок, я створила новий і зробила все так як ви написали вище, але все одно у мене залишився цей значок! Що робити admin says
Корисна порада
Все можливості підтримки браузерами форматів іконок для сайтів представлені нижче: Коли картинка створена і збережена в потрібному форматі, можна переходити до того, як встановити іконку на сайт. Даний Html код іконки для сайту потрібно вставити в довільному місці між тегами і в файл сторінки, на яку потрібно поставити іконку.