Як викласти красиво нарізку. Красива нарізка ковбаси і сиру.

Красиво прикрашений стіл стане центром тяжіння будь-якого свята. Недарма істинні кулінари говорять, що людина їсть, насамперед, очима, і якщо страва виглядає апетитно, від нього не залишиться ні крихти. Жодне застілля не обходиться без нарізок - сирних, овочевих, м'ясних, фруктових. Ця закуска завжди закінчується першою, адже справа тут не тільки в любові ваших гостей до сиру і ковбасі, справа - в оздобленні цих нарізок, де кожна господиня проявляє свою вигадку і фантазію.
Інструкція
1
Часто з овочів роблять квіти, інші з яких просто напрочуд гарні. Так, наприклад, до квітів з моркви ідеально підійдуть листя з тонких колечок огірка, нарізаного по діагоналі. А ще можна зробити троянди з помідорів, редиски, ромашки з лимона по краю блюда - і ось вже овочева тарілка непомітно з'їдена. До новорічного столу актуальні будуть ялиночки з огірка, прикрашені ягодами журавлини і кукурудзою начебто іграшками.
2
М'ясну тарілку також можна прикрасити трояндочкою з шинки (тільки обов'язково нарізати тонко) з пелюстками з огірка, а можна викласти копчену ковбасу у вигляді нехитрих квітів, серединку прикрасити оливками або маслинами, розрізаними навпіл. Крім того, гостям припадуть до смаку рулетики з або тонко порізаної ковбаси з сиром і зеленню. Кільця шинки також можна укласти по краю нарізки легкими хвилями.
3
Сирна тарілка - предмет будь-яких ваших фантазій. Сир - досить пластичний продукт, з нього можна і квіти вирізати, а вітрильник для кораблика зробити. Широку пластинку сиру можна згорнути кульочки, покласти в серединку смужку маслин - і ось вже на столі з'явився чудовий квітка кали. Для любителів карткових ігор можна вирізати позначення мастей, а їли ви готуєтеся до річниці весілля - викладіть сир і ковбасу на одній страві сердечками. Якщо в холодильнику є кілька сортів сиру, що відрізняються за кольором, можна порізати їх зигзагами і викласти навколо трояндочки з сиру або ковбаси.
4
Фруктову тарілку обожнюють діти, тому можна викласти фрукти у вигляді пальми (ствол - бананові половинки, крона - дольки ківі, а пісок біля підніжжя - часточки мандарина). З кілець апельсина, розрізаних навпіл або надрізаних під кутом в 45%, виходять прекрасні крила для метелика. Крім того, кільця апельсина також можна викласти квіткою. Також для дитячого столу підійдуть гусениці з овочів і фруктів, «поросята» з яєць, хоча і під час дорослого застілля вони будуть виглядати досить мило.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JPco5uoEfCE
Правильно сервірований стіл має велике значення на прийомах і святах. Не менш важливо оформлення страв, закусок, нарізок. Ковбаса і сир обов'язково присутні при будь-якому урочистому обіді. Правильно оформлені сирно-м'ясні тарілки додадуть майстерності накритого столу.

Головне - гострий ніж

Професійних кухарів спеціально вчать виконувати різні нарізки, але красиво нарізати ковбасу і сир за певних знаннях, а також уміннях зможе кожен. Красивий вигляд страви приємно дивує гостей, піднімає апетит. Головне правило, щоб нарізка вийшла - гострий тонкий ніж. Ненаточенним різаком можна зіпсувати продукт, їм неможливо відрізати дійсно тоненький шматочок. Рвані краї, шорстка середина ніколи не будуть виглядати естетічно.Режут обидва продукти пластинами близько міліметра. З нарізаних шматочків і пластинок можна зробити різні фігури: квіти, конверти, рулети. В трубочки з ковбаси іноді укладають невеликі гілочки зелені.Правіла сервірування закусочної тарілки визначають порядок шарів: нижній м'ясної, верхній сирний. Поєднання варених, варено-копчених, сирокопчених, сухих ковбас дає простір для творчості. Те ж саме можливо з сирами.

Матеріал для творчості

Виразно сказати, як красиво нарізати ковбасу, напевно, неможливо. Найпростішим способом є нарізка тонких кружечків, укладених по схемі «цеглинок» або «черепиці». З вареної тонко нарізаної ковбаси можна скласти квітку. Кожну пластину згорнути в трубочку, укласти на тарілку у вигляді бутона. По краях прикрасити зеленню. Поєднуючи кілька сортів м'ясного продукту, можна оформити цілий букет з різними квітами. Цікавий варіант для ковбасних закусок - це "метелик". Для приготування відрізають 5 тонких пластинок. Один складають трубочкою - це буде «тільце», 2 інших віялом, скріплюючи допоміжної зубочисткою нижню частину - крила, ще 2 теж гармошкою - підкрилки. Приєднують до «тільцю» за допомогою палички для канапе всі частини, зубочистку прибирають. Тонкими смужками сиру роблять орнамент в поглибленнях крил. Густим кетчупом оформляють очі. Таким чином вийшла ковбасна «метелик» .Крім ковбас, використовуються сирні продукти. Порад, як красиво нарізати сир, існує безліч. Найпростішим способом є тонкі квадратні або трикутні скибочки невеликого розміру. З сортів з великими дірками роблять основну площадку для творчості. В отвори можна вставляти невеликі шматочки овочів, фруктів. Тонко нарізаний класичний сир можна згорнути в різні фігури, створити композицію квітів. За допомогою формочок для печива можна вирізати всілякі фігурки: метелики, ромбики, ялинки, будиночки та інше, які вигідно підкреслять святковий стіл.