Як запустити робочий стіл.

На вашому робочому столі стало порожньо як після атомної війни - немає жодної іконки, ні панелі задач, ні кнопки «Пуск», взагалі нічого, крім шпалер. Вдобавок натискання клавіші WIN не виробляє ніякої дії, перемикання між запущеними програмами (CTRL + TAB) теж не працює. Все це - симптом падіння найважливішої служби ОС Windows, яку система всюди позначає "explorer", а ми зазвичай називаємо провідником.
Інструкція
1
Щоб відновити звичний вигляд робочого столу і всі функціональні можливості рідного комп'ютера, необхідно запустити цього самого Провідника в світ ОС Windows. Зробити це можна таким способом: Крок 1: натисніть клавішу CTRL, не відпускаючи її натисніть клавішу SHIFT і вдобавок (нічого не відпускаючи) - клавішу ESC. У результаті повинно відкритися вікно «Диспетчера завдань» Windows. Якщо цього не відбудеться, то використовуйте іншу комбінацію клавіш: CTRL + ALT + Delete.
2
Крок 2: в диспетчері завдань вам потрібна вкладка «Додатки». Шукати довго не доведеться - саме її диспетчер відкриває за замовчуванням. У правому нижньому кутку на цій вкладці знаходиться кнопка з написом «Нова задача» - клацніть її.
3
Крок 3: в розпочатому новому віконці з заголовком «Створити нову задачу» надрукуйте "explorer" (без лапок) і натисніть кнопку «ОК» справа внизу цього окна.Ето призведе до запуску Провідника і він відновить колишній вигляд вашого робочого столу і поверне функціональні можливості гарячих клавіш.
4
Сам виконуваний файл цієї програми (explorer.exe) зберігається в папці з ім'ям WINDOWS на системному диску вашого комп'ютера. Якщо по необережності або в результаті нападу вірусів він був видалений, зіпсований або перейменований - просто знайдіть і скачайте в мережі оригінальний варіант цього файлу і помістіть його в цю папку. Втім, якщо виною катаклізму в вашому комп'ютері були віруси, то навряд чи все обмежилося заміною тільки цього файлу - вам необхідно ідентифікувати вірус і провести відновлення всього, що змінює саме цей тип вірусу. Допомогти з цим можуть, наприклад, в спеціально для таких випадків створеному розділі цього інтернет-ресурсу - virusinfo.info/forumdisplay.php?f=42
Самий зручний і швидкий спосіб отримати доступ до додатка - це запуск програми з робочого столу. При цьому немає необхідності відкривати диски або папки. Все, що вам буде потрібно - це всього лише подвійне клацання лівої клавіші мишки, і обрана вами програма буде запущена.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно відкрити системний диск вашого вінчестера. Системний диск - це той, на якому встановлена операційна система (за замовчуванням диск С). Якщо ви відкриваєте його вперше і при цьому використовуєте ОС Windows ХР, то з'явиться повідомлення, що на диску знаходяться потрібні для роботи операційної системи файли, міняти вміст яких не можна. Насправді нічого страшного, адже експериментувати з файлами системи ніхто не буде. У Windows 7 і Vista таке повідомлення з'являтися не буде.
2
На цьому диску вам потрібно знайти папку Program Files. Саме в цю директорію за замовчуванням встановлюються всі програми. Відкрийте її, і ви побачите кореневі папки програм. У цьому списку знайдіть папку з назвою додатка, який ви хочете запускати з робочого столу.
3
Відкрийте її і знайдіть виконуваний файл. Саме за допомогою нього запускається програма. Сам файл приблизно це назва програми (часткове або повне), а в кінці імені цього файлу пишеться його розширення (розширення виконуваних файлів - Exe).
4
Натисніть по виконуваного файлу правою кнопкою мишки, після чого наведіть курсор на рядок «Відправити». З'явиться додаткове меню. В цьому меню виберіть «Робочий стіл, створити ярлик». Тепер на робочому столі знаходиться ярлик швидкого запуску програми.
5
Ім'я ярлика повністю повторює ім'я виконуваного файлу, тому якщо воно вам здається не естетичним, наприклад, ви не хочете, щоб на ярлику вказувалося розширення Exe, то ви можете перейменувати його в будь-який зручний для вас назву. Тепер програму можна запустити подвійним лівим клацанням мишки.
6
Каталог С Program Files - це каталог за замовчуванням. Якщо в процесі установки програми ви змінили його, то це означає, що шукати кореневу папку програми потрібно в тому каталозі, який ви вибрали для його установки.