Як поліпшити обмін речовин організму. поліпшити обмін речовин в домашніх умовах.

Зниження обмінних процесів в організмі з'являється з різних причин. Людина починає одужувати і відчувати себе погано, а занепад сил і сонливість повністю вибивають із запланованого графіка. Поліпшити обмін речовин можна, варто лише приділити увагу своєму здоров'ю і частково виключити зовнішні чинники впливу, які його сповільнюють.
Інструкція
1
Ранковий прийом їжі прискорює обмінні процеси в організмі. Не забувайте снідати легкими низькокалорійними продуктами. Вживайте їжу невеликими порціями п'ять разів на день. Бажано виключіть зі свого раціону шкідливі продукти. Їжте більше свіжих овочів і фруктів, в них міститься велика кількість баластних речовин, які стимулюють травлення і прискорюють висновок непотрібних відходів з організму .
2
Якщо у вас є проблеми із зайвою вагою, дотримуйтеся легкої дієти. З відходом зайвих кілограм ви відчуєте поліпшення самопочуття, а обмін речовин прискориться. Жирові відкладення перешкоджають нормальній циркуляції крові і уповільнюють травлення, тому особливо важливо поступово почати худнути, бажано під контролем фахівця.
3
Займайтеся помірними фізичними навантаженнями. Не потрібно вимотувати організм багатогодинними фізичними вправами в спортзалі, достатньо лише здійснювати регулярні піші прогулянки, відвідувати басейн або робити ранкову зарядку.
4
Якщо є можливість, ходіть в баню. Пар відкриває пори і сприяє виведенню токсинів. Можете втирати в шкіру мед, якщо у вас немає алергії. Медові масажі найкращим чином позначаються на здоров'ї в цілому і виводять токсичні речовин а.
5
Вода бере участь в обмінних процесах організму і є незамінним речовин ом. Пийте не менше 8-10 склянок рідини в день. Обмежте вживання газованих напоїв, краще замініть їх чаями, соками та морсами.
6
Намагайтеся уникати стресових ситуацій, саме вони повністю вибивають з колії весь організм. Приймайте легкі заспокійливі засоби, гуляйте і насолоджуйтеся життям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f7ST-X_kxrY
Зверніть увагу
Обмін речовин, він же метаболізм, в спрощеній формулюванні, являє собою швидкість, з якою організм спалює калорії. Ваш основний обмін речовин, тобто в стані повного спокою, - кількість калорій, яке необхідні для підтримки життєдіяльності. Як налагодити обмін речовин в організмі Далеко неї всі мають всі шанси похвалитися непоганим метаболізмом.
Корисна порада
Як налагодити обмін речовин. Перш ніж почати говорити про важливість правильного обміну речовин, варто уточнити, що ж означає цей важливий медичний термін. Інтуїтивно зрозуміло, що правильний метаболізм сприяє найкращому засвоєнню поживних речовин і вітамінів, а також насиченню організму енергією. Порушення обміну речовин незмінно веде до розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту, появи зайвої ваги і проблем з шкірою.
Метаболізм або обмін речовин - це швидкість, з якою організмом спалюються калорії. На жаль, сьогодні далеко не у всіх даний процес нормально налагоджений. А це призводить до різних захворювань і набору зайвої ваги.
Інструкція
1
Намагайтеся висипатися. Чим краще і довше ви спите, тим більше у вас шансів нормалізувати метаболізм. У людському організмі існують два гормону: лептин, який відповідає за зниження апетиту, і грелін, керуючий почуттям голоду. Так от у тих, хто недосипає, перший гормон зменшується, а другий навпаки виробляється ще більш інтенсивно. Тому спите не менше 7-8 годин на добу.
2
Прокидайтеся раніше. Навіть якщо раннє пробудження для вас дуже проблематично, змушуйте себе вчасно вставати з ліжка. Запам'ятайте: на те, щоб виробити подібну звичку вам знадобиться 21 день. Після цього все налагодиться, і ви будете прокидатися легко. Вранці обов'язково проводите стандартні процедури, які асоціюються з пробудженням: вмивайтеся, чистите зуби, приймайте душ, одягайтеся, добре снідайте (з'їдайте половину денної норми калорій), виконуйте зарядку.
3
Щодо останнього моменту, то зараз розроблені спеціальні десятихвилинні програми, які за такий короткий проміжок часу дозволяють пропрацювати максимальну кількість м'язів. Навіть такий невеликий навантаження буде достатньо для того, щоб прокинутися, підбадьоритися, отримати заряд енергії на цілий день і налаштуватися на робочий ритм.
4
Крім ранкової зарядки відвідуйте денні або вечірні тренування у фітнес-центрі або тренажерному залі. У міру можливості займайтеся кожен день. В план тренувань включите кардиоупражнения (біг підтюпцем, катання на велосипеді, аеробіку). Це допоможе швидше позбутися зайвої ваги. Але при цьому не забувайте про силові навантаженнях, які також досить важливі при зміцненні і нарощуванні м'язової маси. А чим більше м'язів буде в вашому тілі, тим більше калорій ви потріть за день.
5
Пийте достатню кількість води і краще холодною, так як організм витрачає додаткові калорії на її зігрівання.
6
Вживайте гостру їжу, якщо вона вам не протипоказана. Спеції (каррі, чилі, перець) підвищують температуру тіла, тим самим, прискорюючи обмін речовин. Їжте невеликими порціями і добре пережовувати їжу.