Як видалити жуйку від брюк.

Мало кому принесе задоволення така неприємність як прилипле до штанів американський винахід - "жуйка". Але навіть якщо це й сталося не потрібно відразу засмучуватися і викидати зіпсовану річ. Видалити жувальну гумку з одягу дуже складно, але, тим не менш, можна спробувати позбутися її за допомогою декількох способів.
Інструкція
1
Покладіть брюки в поліетиленовий пакет і помістіть в морозильну камеру приблизно на 1-2 години. Коли жуйка замерзне, акуратно зіскоблити її гострим предметом. Виперіть брюки з порошком.
2
Покладіть на пляму від жувальної гумки невелику паперову серветку і пропрасуйте нагрітим праскою. Жуйка буде плавитися, і прилипати до серветки. Міняйте їх доти, поки повністю не позбудетеся від плями.
3
Для того щоб видалити пляму від жуйки капніть на нього невелику кількість ацетону або бензину, потріть м'якою щіткою. Увага! Даний засіб може завдати непоправної шкоди вашим штанів , тому попередньо протестуйте його на підкладці.
Зверніть увагу
Якщо ваші зусилля по виведенню плями від жуйки в домашніх умовах не увінчалися успіхом, віднесіть брюки в хімчистку, попередивши працівників про свої спроби позбутися плями самостійно.
Корисна порада
В сучасний час ринок завалений величезною кількістю різноманітних засобів для чищення, які ви також можете використовувати для видалення плями від жуйки. Великою популярністю для цих цілей користуються такі плямовивідники як Vanish, Acc та інші.