Як зняти акпп. Як зняти насос з акпп відео.

Наші автолюбителі не дуже довіряють автомобілям з автоматичною коробкою передач. Однак АКПП активно витісняють «механіку». Досвід роботи з механічною коробкою передач зазвичай не враховує особливостей коробки-автомата. Неграмотний демонтаж збільшує вартість і час роботи, а порушення технологій установки не дозволяє відновити коробку при її поломці. А адже зняття і подальша установка АКПП не є дуже складною операцією, і під силу будь-якому досвідченому автолюбителю.
Інструкція
1
Запасіться всім необхідним інструментом: домкратом, внутрішніми шестигранниками або накидними головками. Подумайте, де краще проводити демонтаж коробки передач - в ямі або на підйомнику. Плануйте роботу так, щоб виконати її без поспіху.
2
Демонтуйте капот і відключіть негативну клему акумулятора. Слідкуйте за тим, щоб тиск у паливній системі мінімізувався. Зніміть АКБ і відключіть провід від блоку круїз-контролю, якщо такий є. Після цього зніміть блок.
3
Вийміть стартер, вимкніть усі шланги і дроти, які йдуть від коробки передач, у тому числі і паливні трубки, які з'єднують двигун з кузовом. Злийте охолоджуючу рідину, відключивши при цьому радіатор системи охолодження.
4
Акуратно від'єднайте трос важеля коробки передач. Усі механічні приводи управління також повинні бути відстикувався. Закріпіть двигун на підйомнику і зніміть передні колеса, попередньо послабивши болти. Злийте трансмісійну рідина, відкрутіть болти у передньої опори двигуна. Зніміть задню опору двигуна.
5
Підв'яжіть до кузова автомобіля рульову передачу, після чого відкрутіть болти. Під АКПП поставте домкрат, і відкрутіть всі потрібні болти, потім опустіть коробку. Подбайте про акуратному узвозі, бо грубе поводження може призвести до поломки. Для цієї операції найкраще підійде трансмісійний домкрат.