Як замінити свічки розжарювання. заміна свічок розжарювання ягуар.

Свічки розжарювання призначені для використання в дизельних двигунах і відрізняються від свічок запалювання тим, що у них немає іскри. Вони являють собою нагрівальний елемент, здатний розігрітися до 1000 градусів. Заміна свічок розжарювання не представляє нічого складного.
Вам знадобиться
  • гайкові ключі, рукавички.
Інструкція
1
Для заміни свічок розжарювання заглушите двигун. Відкрийте капот і почекайте, поки двигун охолоне.
2
Одягніть рукавички і зніміть кожух і теплошумоізоляції, якщо вони є на двигуні. Від'єднайте мінус від акумулятора.
3
Огляньте двигун. До свічам розжарювання повинні підходити товсті високовольтні дроти, по одному на кожну, а самі свічки вкручені в корпус двигуна.
4
Відкрутіть від свічки високовольтний провід або сдёрніте його. Залежить від моделі автомобіля.
5
Накидним або трубчастим ключем відповідного розміру викрутити свічку.
6
Закрутіть нову свічку розжарювання на місце старої. Крутити треба до упору з легким натиском, не перетягуючи різьбу.
7
Закрутіть назад на свічку високовольтний провід або надіньте ковпак. Колпак дроти повинен повністю закрити контакт свічки.
8
Спробуйте несильним рухом посмикати провід туди-сюди. Провід не повинен соватися на свічці.
9
Після заміни всіх свічок приєднаєте мінусовій провід назад до акумулятора і заведіть двигун. Він повинен працювати рівно, як годиться справного агрегату.
10
Якщо все гаразд, то поставте назад теплошумоізоляції і кожух двигуна, при їх наявності, закрийте капот і зберіть інструмент. Все готово.
Зверніть увагу
Всі операції з перевірки свічок розжарювання потрібно проводити в рукавичках і не торкатися контактів свічки і калильним трубки.
Корисна порада
Перевірити свічки розжарювання можна не знімаючи їх з двигуна за допомогою звичайного тестера. Для цього потрібно поставити на тестері режим вимірювання опору. Один висновок тестера приєднати до корпусу автомобіля, краще до двигуна. Інший висновок тестера до контакту свічки. Якщо немає ніякого сигналу, значить свічка неісправна.Викрученную свічку можна перевірити подавши плюс акумулятора на висновок свічки, а корпус притулити до маси автомобіля. У справної свічки через десять секунд нагрівається і починає світитися гартівна трубка. В іншому випадку свічка не рабочая.Викрученную свічку можна перевірити, подавши плюс акумулятора на висновок свічки, а корпус притулити до маси автомобіля. У справної свічки через десять секунд нагрівається і починає світитися гартівна трубка. В іншому випадку свічка не рабочая.Викрученную свічку можна перевірити, подавши плюс акумулятора на висновок свічки, а корпус притулити до маси автомобіля. У справної свічки через десять секунд нагрівається і починає світитися гартівна трубка. В іншому випадку свічка неробоча.
Свічки розжарення, встановлені в голівці блоку циліндрів дизельного двигуна, здійснюють після включення запалення підігрів камери згоряння, що полегшує пуск холодного мотора в будь-який час року. Тому несправні свічки розжарення міняються при першій можливості.
Вам знадобиться
  • - нова свічка накалу;
  • - набір гайкових головок.
Інструкція
1
Що вийшла з ладу одна або декілька свічок розжарення можуть стати причиною утрудненого запуску дизельного двигуна, що створює підвищені навантаження для стартера і акумуляторної батареї автомобіля.
2
На легкових автомобілях, оснащених силовою установкою з дизельним двигуном CDI, головка блоку циліндрів закрита зверху різними декоративними кришками, виготовленими з термостійкої пластмаси. Щоб дістатися до місця кріплення свічок підігріву, ці кришки необхідно демонтувати. Вибір інструмента, призначеного для проведення подібних робіт, залежить від моделі та марки автомобіля.
3
Після демонтажу декоративної кришки, з двигуна знімається верхня частина впускного колектора. Можливо, доведеться також демонтувати трубу забору повітря турбонаддувом (якщо він є).
4
Відкривши доступ до свічок розжарення, з них знімаються електричні роз'єми і торцевих ключем, як правило, на 11 мм, свічки викручуються з головки блока циліндрів. На їх місце встановлюються нові запчастини, поверхня яких попередньо змащується тугоплавкой жирової мастилом.
5
Все подальші дії виконуються майстром в зворотному порядку.