Як влаштувати фотосесію будинку.

Фотомистецтво - вид пластичного мистецтва, який поєднує досягнення техніки та живопису. Фотоапарати, які на зорі свого існування мали невеликий набір функцій (тільки чорно-білі знімки, тільки плівка, інші обмеження), зараз поширені майже до предметів першої необхідності. А влаштувати фотосесію на навіть слабкого апарату можна навіть в умовах квартири.
Інструкція
1
Зйомки діляться на пейзажні (на природі, на вулиці) і студійні. Зйомки в будь-якому приміщенні можна віднести до студійним.
2
Перегляньте кілька фотографій студійного плану. Зверніть увагу на фон: він однорідний, частіше білий. Іноді використовуються інші нейтральні кольори: сірий і чорний. Для створення спецефекта можна використовувати і хроматичний колір (із спектру), але в цьому випадку одяг моделі повинна гармоніювати з ним, не зливатися, але і не викликати занадто агресивного контрасту. Як фон може слугувати широка довга штора без орнаменту і малюнка.
3
Для створення рельєфу навколо моделі використовується не фон, а інтер'єр. В цьому випадку краще прибрати всі особисті речі з кадру.
4
Освітлення. Кращий варіант - природне сонячне освітлення, особливо ранковий або вечірній. Воно не повинно зліпити ні камеру, ні модель, тобто перебувати збоку або зверху від фотографа і моделі. якщо сонця немає, можна використовувати лампи, знімні спалаху і світловідбивачі - спеціальні круглі диски, вкриті білою тканиною або фольгою, що відбивають світло в приглушеному, менш агресивному вигляді.
5
Одяг і грим моделі залежать від художньої ідеї зйомки. На вибір відтінків поширюються загальні правила кольорознавства.
6
Побудова кадру в чому залежить від задумки, але розташовувати основні предмети (у тому числі модель) краще в центрі кадру, іноді трохи вище. Експериментуйте, ставте камеру і модель в будь-яке положення, яке вважаєте за потрібне, робіть кілька ракурсів однієї позиції, ви обов'язково зрозумієте, що саме вам потрібно.