Як привчити дитину до горщика. коли привчати малюка до горщика.

При вихованні малюка дуже важливо вчасно прищепити йому необхідні гігієнічні навички і, насамперед, привчити його до горщика. Звичайно, треба постаратися, щоб цей процес був максимально природним і комфортним і для малюка, і для мами.
1
В-першу чергу батьків хвилює питання, коли і як привчити дитину до горщика. Відносно віку думки фахівців розходяться. Одні вважають, що робити спроби потрібно вже з перших місяців його життя, а вже до року малюк повинен оволодіти цим навиком. Однак більшість педіатрів вважають, що найкращий віковий період для того, щоб природно привчити дитину до горщика - від 18 до 24 місяців. Саме в цьому віці дитина вже готовий до навчання, і воно проходить швидко і природно. Малюк відчуває дискомфорт від мокрих штанів і сам може зняти їх, він проявляє інтерес до всього нового і хоче наслідувати старшим братам чи сестрам. Він здатний зрозуміти, коли йому пояснюють, як правильно використовувати цей предмет гігієни.
2
Щоб привчити свою дитину до горщика, поспостерігайте за ним, і ви побачите, в який час і з якою регулярністю він ходить в туалет. Пробуйте садити його на горщик через кожні 40 хвилин, а також після сну та їжі, перед прогулянкою і після неї. Робіть це обережно, проявляйте терпіння і доброзичливість, не робіть цього насильно, інакше малюк буде противитися, і доведеться витратити довгі місяці, щоб привчити дитину до горщика.
3
Виберіть для малюка красивий, яскравий горщик, який викличе його інтерес, можна музичний. Хваліть і заохочуйте його при кожному успішному користуванні цим предметом туалету. Можна читати книжки або давати іграшки під час використання горщика, але не зловживайте цим. Довго сидіти на ньому, більше 7-10 хвилин, шкідливо.
4
Повністю відмовтеся від памперсів (в крайньому випадку, тільки на ніч і на прогулянку в холодну пору року). Дитина не захоче терпіти дискомфорт і почне проситися на горщик. Пам'ятайте, що він не повинен бути холодним, занадто великим або маленьким, дитині повинно бути зручно на ньому. Найкраще привчати малюка в літній час, тоді і на прогулянці ви зможете продовжувати процес обучения.
5
Главное, будьте терплячі і ласкаві, не лайте дитину за чергові мокрі штани, тоді ваш улюблений малюк швидко опанує цим необхідним навиком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pqtnJujGdlA