Як продати товар покупцю.

Головне правило продавця - усвідомити, для чого ти пропонуєш той чи інший продукт. Наприклад, у покупця шаруються нігті, а ти продаєш засіб по догляду та відновленню нігтьової пластини, цим самим ти продаєш йому рішення проблеми. Величезна кількість фірм спеціалізується на такому роді діяльності, з кожним днем удосконалюючи і поліпшуючи навички.
Інструкція
1
Оптимісти завжди домагаються високих відсотків продажів на відміну від песимістів. Те, як ти ставишся до себе, цілком і повністю відбивається на тому, як люди ставляться до тебе. Якщо ти чимось незадоволений і у тебе поганий настрій, то і в покупців, які приходять до тебе за рішенням проблем, теж псується настрій, а від цього, природно, залежить твоя продаж.
2
Коли покупець приходить в магазин і бачить усміхненого йому продавця, його настрій поліпшується. Коли він придбав те, що йому потрібно і отримав максимум інформації, він задоволений і у нього виникає бажання повернутися в цей магазин знову. Якщо ж він зайде в магазин і побачить незадоволене обличчя, то і у нього, відповідно, теж буде такий стан, і ні про які покупках і мови не може бути. Наступного разу, перед тим як зайти в такий магазин, він задумається, а чи варто.
3
Покупця необхідно вислухати і ні в якому разі не перебивати, вставляючи слова: "Так я зрозумів, я знаю, що вам потрібно". Вислухайте до кінця, а потім запропонуйте йому рішення проблеми. Якщо людина зацікавилася якоюсь річчю, але з якихось причин вона йому не підходить або у неї є якісь недоліки, не бійтеся сказати про це покупцеві і обов'язково запропонуйте натомість іншу річ. Покупець перейметься довірою і, природно, подивиться ту річ, яку ви запропонували йому натомість попередньої.
4
Перед тим як продавати товари, обов'язково вивчіть їх асортимент, наявність і для яких цілей застосовується той чи інший продукт. Тоді, коли покупець задасть вам цікавило його, вам не доведеться лазити по полицях і довго читати інструкцію по заданому питанню. За цей час покупець може і передумати купувати товар.
5
Зробіть свій магазин максимально зручним. Зробіть так, щоб покупець захотів повернуться в нього знову, щоб процес покупок приносив задоволення. Наприклад, можна повісити в зал невеликий телевізор, включити тиху спокійну музику, якщо на вулиці жарко, то можна придбати кондиціонер, для дітей поставити столик з невеликими іграми, тоді вони не будуть відволікати батьків від процесу покупок, а у дорослих не виникне бажання скоріше покинути магазин.
Зверніть увагу
Обов'язково раз на тиждень перевіряйте термін придатності продукції, інакше для покупця це може закінчитися лікарняною палатою. Підтримуйте чистоту в магазині, брудні підлоги біля вітрини відлякують покупців.
Корисна порада
У кожної людини є свій особистий простір, ні в якому разі не підходьте впритул, якщо даєте консультацію.