Як перевозити новонароджених.

Перевозити новонароджених дітей в машині потрібно досить обережно, для цього необхідно спеціальний пристрій або люлька. Чим молодша дитина, тим він найбільш крихкий. А голова у новонароджених досить важка, становить 25% від усієї маси тіла. М'язи шиї розвинені досить слабо, тому перевозити новонароджених потрібно головою по ходу руху, щоб при різкому гальмуванні не пошкодити шийні хребці.
Вам знадобиться
  • - Автомобільна люлька або дитяче автокрісло.
Інструкція
1
Перевозити новонароджену дитину можна в спеціальної автомобільної люльці, яка встановлюється на задньому сидінні перпендикулярно автомобільному руху. Люлька фіксується за допомогою автомобільних ременів. Дитина в колисці також кріпиться вбудованими в люльку ременями безпеки. Велика перевага автомобільних колисок в тому, що дитина лежить горизонтально, сприяючи нормальному диханню новонародженого. Не бажано перевозити малюка в люльці, яка йде в комплекті з коляскою, вона не достатньо міцна і не забезпечить достатню безпеку дитини в автомобілі.
2
Також перевозити новонароджених дітей можна в спеціальному дитячому автокріслі, яке кріпиться до сидіння ременями безпеки. Крісло встановлюється під нахилом 45 градусів спинкою по ходу руху. Дитина пристібається в самому кріслі спеціальними утримують ременями. Для додаткової фіксації голови можна використовувати спеціальні валики, які вкладаються з двох сторін новонародженого малюка. Ні в якому разі не підкладайте під голову дитини подушки або валики, так як це може сприяти падінню голови, а це загрожує пошкодженням хребців шийного відділу або зупинці дихання.
Корисна порада
Чи не перевозите новонароджених дітей на руках, це не гарантує безпеку.