Як вивести камені з жовчного міхура.

Поява гіркоти в роті після їжі, відрижка на порожній шлунок, постійне невдоволення навколишнім світом, та ще, якщо при цьому присутній зайва вага, можна з упевненістю в 90% констатувати - у вас пісок і камені в жовчному міхурі. Ортодоксальна медицина рекомендує видалення жовчного міхура, що не заважає подальшому камнеобразованию в жовчних протоках. Народна медицина рекомендує використання лікарських трав, які з успіхом справляються з даним захворюванням.
Вам знадобиться
  • Для виведення каменів із жовчного міхура приготуйте наступні компоненти:
  • - корінь оману;
  • - спориш;
  • - м'ята перцева;
  • - меліса;
  • - ромашка;
  • - коріння пирію.
Інструкція
1
Для приготування відвару кореня оману візьміть одну столову ложку подрібненого кореня, залийте склянкою окропу і поставте на 45 хвилин на водяну баню. Потім настоюйте 45 хвилин, процідіть і приймайте? склянки 3 рази на день за півгодини до їди. Курс лікування - 3 тижні, потім перерва 1 тиждень і повторити лікування до повного розчинення каменів.
2
Дуже ефективний багатокомпонентний збір. Візьміть по 1 чайній ложці споришу, м'яти перцевої, меліси і ромашки, подрібніть і змішайте. Залийте всі компоненти в термосі літром окропу і настоюйте 2 години. Приймайте 1/3 склянки 3 рази на день за 20-30 хвилин до їди. Курс лікування - 3-4 місяці.
3
Відвар кореня пирію також є ефективним засобом при жовчнокам'яній хворобі. 1 чайну ложку коренів залити склянкою окропу і варити на слабкому вогні 15-20 хвилин. Настоюйте 30 хвилин, потім процідіть. Пийте 1/3 склянки 3 рази на день за 20 хвилин до їди.
Зверніть увагу
Слід знати, що сприяють камнеобразованию переїдання і мікроорганізми, такі як - грибки кандида, стрептококи, стафілококи, лямблії і др.Поетому, для ефективного розчинення каменів, необхідно очистити організм від патогенної мікрофлори і шлаків.
Корисна порада
Хороший ефект на процес розчинення каменів в жовчному міхурі та протоках надає голодування. Причому, ця процедура є потужним підготовчим засобом для подальшого їх розчинення. Навіть 1-2 голодних дня на тиждень дають прекрасний оздоровчий ефект.