Як лікувати віруси Касперського. антивірус який лікує віруси.

Ринок антивірусних програм на даний момент надає широкий вибір - від невеликих утиліт до потужних антивірусних пакетів. Одним з кращих комплексних рішень є антивірус Касперського, який успішно протистоїть як відомим, так і новим шкідливим програмам.
Вам знадобиться
  • Антивірус Касперського, диск відновлення Kaspersky Rescue Disk, утиліта Kaspersky Virus Removal Tool, комплект антивірусних утиліт для боротьби з певними вірусами (при необхідності).
Інструкція
1
Якщо Ваш комп'ютер не був захищений ніяким антивірусним пакетом, і ви впевнені, що в систему вже потрапили шкідливі програми, то перед установкою основного антивірусного пакета комп'ютер необхідно очистити від вірусів. Для цього скачайте і запустіть свіжу версію утиліти Kaspersky Virus Removal Tool і запустіть її. Після перевірки системи встановіть зручну вам версію антивіруса Касперського.
2
Незважаючи на те, що антивірус самостійно перевіряє систему на вірусну активність, все ж іноді необхідно перевіряти комп'ютер вручну. Для цього відкрийте головне вікно програми, виберіть пункт меню «Перевірка» та натисніть кнопку «Повна перевірка». Після цього дочекайтеся закінчення перевірки і перегляньте логи перевірки. Якщо антивірус знайшов, але не зміг видалити певні віруси , скачайте з сайту лабораторії Касперського утиліти, призначені для видалення саме тих вірусів, які не можуть бути видалені антивірусним пакетом.
3
Якщо ж ви так і не змогли видалити віруси , або ж антивірус був пошкоджений вірусами, то скористайтеся завантажувальним диском Kaspersky Rescue Disk. Запишіть образ цього диска на оптичний носій (або на флешку, якщо ви скачали образ для флеш-носія) і завантажити з нього. У вікні завантажившись системи вкажіть перевірку всього комп'ютера. Після закінчення перевірки перезавантажте комп'ютер і повторіть перевірку звичайним антивірусом.