Як виписати окуляри.

В даний час існує маса матеріалів, використовуваних для виготовлення лінз та окулярів, а також маса варіантів дизайну і способів оптичних покриттів лінз. Завдяки цьому, враховуються будь-які потреби сучасного покупця, особливості його сфери діяльності та способу життя. Сьогодні завдання консультанта-офтальмолога (лікаря офтальмолога) помітно ускладнилася. Йому треба не тільки правильно підібрати і виписати вам очки , але і пояснити, чому саме ці очки вам необхідні, а не інші. Ми пропонуємо вам два способи як виписати рецепт на очки .
Інструкція
1
Сьогодні салони оптики пропонують вам послуги з підбору окулярів прямо на місці. Завдяки цьому, ви можете заощадити свій час, отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста; перевірити свій зір; визначити ступінь короткозорості/далекозорості; перевірити гостроту зору; підібрати оправу, а також одразу зробити замовлення на виготовлення окулярів. В даному випадку вам не потрібно виписка рецепта на очки , все це буде визначено в вашому замовленні.
2
І другий класичний варіант вирішення проблеми як виписати очки . Вам необхідно звернутися на прийом до лікаря офтальмолога в територіальну поліклініку за місцем проживання та пройти повне обстеження в офтальмологічному кабінеті. Обстеження у лікаря офтальмолога включає в себе: тести для визначення гостроти зору і периферичного зору; оцінку роботи очних м'язів; визначення внутрішньоочного тиску. Після проведеного обсягу необхідних досліджень лікар видасть висновок про спосіб корекції зору і випише вам рецепт на очки . А далі ви йдете в салон оптики для підбору окулярів.
3
В обох випадках лікар офтальмолог проведе дві обов'язкові процедури: рефрактометрію або вимір сили корригирующей лінзи і вимір межзрачкового відстані. Цей показник дуже важливий при підборі оправи і в подальшому при виготовленні коригуючих стекол. Від правильного підбору окулярів залежатиме ваше самопочуття.