Як прибрати синяк.

При будь-якому ударі, ударі або розтягуванні м'язової тканини відбувається розрив кровоносних судин, а внаслідок цього синяк . Час на повне розсмоктування гематоми залежить від індивідуальних особливостей організму, а якщо його немає, можна прискорити розсмоктування синяк а й домогтися повного його зникнення за кілька днів.
Інструкція
1
Як тільки ви вдарилися, відразу прикладіть до того місця холодний компрес. Оберніть лід в ганчірочку або просто змочіть м'яке рушник в крижаній воді і прикладіть до передбачуваного місця синяк а, який не завжди з'являється моментально. Постарайтеся потримати холодний компрес довше. Якщо ви використовуєте воду, як тільки рушник почне нагріватися, прополіскуйте його в крижаній воді і знову прикладайте до удару.
2
Якщо ви помітили появу синяк а не відразу, і він вже придбав чіткі обрис, а пухлина навколо нього спала, починайте застосовувати прогрівання. На руці, нозі або іншому великому просторі поставте гірчичник на 15 хвилин. Підійде розпечена сіль або пісок. Загорніть в вовняну тканину те, що є під рукою і прикладіть до синяк у.
3
За кілька годин до сну зробіть прогрівається сіточку. Візьміть звичайний йод і змочіть у ньому ватяну паличку, якою намалюйте невеликий малюнок на синяк е. Після вбирання йоду намажте тонкий шар звичайного живильного крему. Це посприяє якнайшвидшому зникненню надлишків йоду з шкіри.
4
Якщо у вас вдома є будь-яка мазь від суглобових болів, нанесіть невелику кількості її на гематому. В таких кремах містяться активні речовини, які знімають набряклість тканини, розсмоктують синяк і і володіють протизапальними властивостями. Уже після першого застосування ви помітите, що синяк майже пройшов.
5
Добре сприяє розсмоктуванню гематом звичайна зубна паста з вмістом ментолу. Нанесіть трохи пасти на синяк і через 7-10 хвилин змийте теплою водою. Можете потримати і трохи довше, але паста може викликати опіки шкіри, тому на ніжних ділянках тіла не збільшуйте час впливу.