Як зменшити обсяг фотографій.

Якщо папка з фотографіями на вашому комп'ютері досягла величезних розмірів і продовжує рости, зменшити її обсяг можна за рахунок зміни розмірів фотографій . За допомогою спеціальної програми це можна зробити швидко і легко.
Інструкція
1
Досить зручне рішення для пакетного зміни розмірів зображень можна знайти на сайті розробників програми Batch Picture Resizer за адресою www.softorbits.ru. Програма дозволяє практично в «один клік» змінити дозволу знімків з обраної папки, збільшивши або зменшивши фактичний розмір фотографій .
2
Скачайте на сайті безкоштовну версію програми і встановіть її на свій комп'ютер. Запустіть програму після установки і натисніть кнопку «Додати папку». Виберіть на своєму комп'ютері папку з фотографіями, розмір яких ви хотіли б змінити.
3
Встановіть новий розмір знімків, вказавши ширину і висоту зображень у відповідних полях. Відзначте прапорцем пункт «Зберегти співвідношення сторін», щоб зображення не втратили свої пропорції і натисніть кнопку «Почати». Розпочнеться процес перетворення, після чого вам буде запропоновано відкрити папку з фотографіями, що мають новий розмір.
Корисна порада
Якщо ви не знаєте, який дозвіл слід вибрати для зменшення розміру фотографій, виберіть замість пікселів значення «Відсотки» і вкажіть бажаний розмір в процентному співвідношенні до вихідного знімку.