Як збільшити ріст людини в домашніх умовах. зростання підлітковому віці.

Уповільнення або припинення зростання людини може викликатися різними факторами, частіше це наслідок поганого харчування, генетичної схильності або результат шкідливих звичок. Збільшити зростання, використовуючи домашні методи можна, але не варто сподіватися на велику додаток, зазвичай воно дорівнює близько 1-2 см на місяць і, то якщо кісткова тканина ще не зовсім сформувалася.
Інструкція
1
Підсильте харчування. Їжте більше білкової їжі, але не забувайте і про крупи і овочах. Пийте молоко, їжте сир, який так багатий кальцієм. Свіжі фрукти добре позначаються на здоров'ї і збагачують організм вітамінами, які необхідні для гарного зростання . Якщо ви нераціонально харчуєтеся, приймайте синтетичні аналоги вітамінів і мінералів.
2
Зробіть турнік і регулярно підтягуйтеся. Починайте по 3-5 раз за один підхід, повторюйте вправу кілька разів в день. Вправи розтягнутий суглоби і м'язи, за рахунок цього і відбудеться збільшення зростання . Добре не тільки підтягуватися, а й віджиматися, качати прес, присідати й бігати. Робіть ті вправи, які вам найбільше подобаються.
3
Приймайте кальцій. Його можна купити в аптеці або зробити з шкаралупи свіжих яєць. Зі шкаралупи видаліть внутрішню плівку і подрібніть чисті шкарлупки на кавомолки до утворення дрібного порошку. Приймайте по 0,5 ч ложки тричі на день.
4
Активне розподіл кісткових клітин відбувається в період міцного сну, тому приділіть увагу його якості. Іноді ріст припиняється в період стресів, недосипання і при великих фізичних навантаженнях. Постарайтеся розслабитися і проспати не мене 6:00 за ніч. Спіть на рівній і жорсткій ліжка, за ніч хребет і кістки будуть не тільки відпочивати, але й виправлятися.