Як оформити візу в іспанію.

Іспанія давно стала одним з центрів європейського туризму. З кожним роком все більше росіян прагнуть побувати в цій країні, а цього року очікується найбільший наплив туристів, адже 2011 проголошений в Росії роком Іспанії. Розглянемо докладно, як можна отримати візу в Іспанію.
Інструкція
1
Іспанія входить в число країн, що підписали Шенгенський Договір. Для отримання візи необхідно надати наступні документи: Заповнену англійською або іспанською мовою особисто заявником анкету. Її потрібно подпісать.Действующій загранпаспорт.Ксерокопіі всіх сторінок закордонного паспорта. Ксерокопію сторінки з особистими даними необхідно надати в двох екземплярах.Две кольорові фотографії 3,5х4,5.Ксерокопіі всіх сторінок російського паспорта, навіть пустих.Орігінал і копію поліса медичного страхування, що діє на території країн, що входять в Шенгенський Договір. Страхове покриття має бути не менше 30 000 евро.Справку з місця роботи на фірмовому бланку з зазначенням посади, стажу роботи та розміру окладу, завірену керівником предпріятія.Справка про фінансову спроможність з розрахунку 57 євро на добу на людину.
2
в'їжджати в країну Шенгенської Угоди вперше рекомендується надати додаткові довідки про фінансове благополуччя: свідоцтва про реєстрацію прав власності на нерухомість тощо.
3
Копії квитків та копії готельної броні. Якщо візит приватний, то запрошення від приватної особи в Іспанії.
4
Майте на увазі, що всі вищеназвані документи повинні бути складені в певному порядку: візова анкета, бронь готелю, страховка, копії квитків, довідка з роботи документи про фінансовий добробут, ксерокопії всіх сторінок закордонного паспорта, ксерокопія всіх сторінок внутрішнього паспорта, інші документи.
5
При недотриманні цього порядку документи не будуть пріняти.Турістіческая віза зазвичай оформляється 4-5 робочих дні. Термін її дії - до 180 днів (максимальний термін перебування в країні - 90 днів).
6
Консульський збір за всі види шенгенських віз становить 35 євро і оплачується в рублях безпосередньо у візовому центрі при подачі документів.