Як відкрити свій власний магазин.

Відкриття власного магазина - ідея приваблива і авантюрна. З одного боку, ви знайдете свободу дій і улюблене заняття, з іншого - безліч труднощів та паперової тяганини. Сьогодні існують різні організації, які працюють в допомогу індивідуальним підприємцям, з ними ви без праці зорієнтуєтесь в проблемах, що виникають при відкритті магазина . Проте варто виділити основні моменти, з якими вам належить зіткнутися.
Інструкція
1
Зареєструйте свою фірму. Відкриття магазина - справа серйозна, тому підійдіть до паперових справах з усією відповідальністю. Для початку зверніться до податкового органу управління за місцем проживання (реєстрації), але врахуйте - часу на консультацію у них немає, так що, якщо ви новачок в цій справі, бажано отримати кваліфіковану допомогу юриста, який спеціалізується в цьому питанні.
2
Складіть бізнес-план. Правильний, добре продуманий план допоможе вірно розрахувати витрати і очікуваний прибуток.
3
Виберіть розташування майбутнього магазина . Логічно вибирати необхідно найбільш вигідне місце розташування, з великим скупченням людей і величезною прохідністю. Варто відзначити, що в таких місцях оренда значно вище за вартістю.
4
Визначтеся з асортиментом товару. Це дуже важливий момент, залежно від категорії групи товарів, залежатиме подальший план дій. Так, наприклад, якщо ви вирішите продавати продукти, необхідно продумати спеціальну техніку: холодильне обладнання, касове та ін. Запам'ятайте, чим більше асортимент, тим краще буде виручка. Також розгляньте варіанти супутніх товарів. Наприклад, якщо ви зупинили свій вибір на продажу косметики та парфумерії, можна поєднати продаж з продукцією побутової хімії.
5
Продумайте робочий персонал. Вік, освіта, зовнішній вигляд - все має значення. Довіряйте підбір персоналу перевіреним кадровим агентствам.
6
Не зупиняйтеся на досягнутому. Бізнес постійно вимагає вкладень, так що будьте готові віддаватися цій справі повністю.