Як зробити таблицю в таблиці.

Потужні текстові редактори мають широкі можливості для обробки і форматування створюваних документів. Засобами редактора текст можна представляти за допомогою різних елементів і форм. Одними з найбільш часто використовуваних форм структурування даних є таблиці. У вигляді елементів таблиці можна уявити будь-які дані документа. Багато елементів і форми редактора для кращого сприйняття має сенс вставляти один в одного. Причому як елемент таблиці може бути задана також таблиця. Вставити таблицю в таблицю можна засобами текстового редактора.
Інструкція
1
Запустіть редактор Microsoft Word. В додатку створіть новий документ або відкрийте вже існуючий. В меню програми виберіть пункти «Таблиця» - «Вставити» - «Таблиця».
2
На екрані запуститься вікно режиму завдання таблиці. Задайте в ньому параметри майбутньої таблиці. Для цього в полях «Число рядків» і «Число стовпців» встановіть необхідні вам значення. Налаштуйте ширину стовпців в нижче розташованих полях так, як вам зручно. Натисніть кнопку «Ок». На поточному аркуші документа з'явиться таблиця із заданими рядками і стовпцями.
3
Поставте курсор в комірку таблиці, де вам потрібна вкладена таблиця. Викличте контекстне меню комірки за допомогою клацання правою кнопки миші. Клікніть в ньому на сходинці «Додати таблицю ».
4
Додаток запустить режим створення таблиці, аналогічний описаному вище. Виконайте всі налаштування для вкладеної таблиці і збережіть їх кнопкою "Ок". Створена таблиця відобразиться в поточному осередку головній таблиці. Встановіть форматування обох елементів за допомогою опції «Таблиця» - «Автоформат таблиці» або вручну встановлюючи властивості кожної таблиці. Налаштуйте розмір осередків відповідно до їх вмістом. Вкладена таблиця в таблиці побудована.