Як виростити цибулю на підвіконні.

У зимовий і весняний час зелений цибуля є одним з найбільш загальнодоступних постачальників вітамінів, дефіцитних для цього періоду часу. Причому вміст в зеленому цибуля е вітамінів набагато більше, ніж в рівноцінному йому за обсягом і вагою ріпчастій.
Інструкція
1
Садити цибуля необхідно в теплі, з температурою повітря близько десяти градусів і вище. Щоб виробництво було безперебійним, цибуля краще посадити в квітковий горщик, оскільки він цілком естетичний і дозволяє отримувати потроху, але щодня.
2
Якщо квіткового горщика немає, підійде літровий картонний пакет з-під молока або соку. Ємність для посадки повинна бути такою, щоб під денцем цибуля а був шар землі товщиною від десяти сантиметрів. Не забудьте про дренажному отворі на дні, інакше ваша цибуля Овіц передчасно загніет.
3
Для посадки цибуля Овіц може придатися будь-яка грунт, крім глинистої. Можна використовувати навіть тирсу або навіть звичайну воду. Але так, як це далеко від нормальних природних умов, то на сильно хороші результати не розраховуйте.
4
Добрива класти в вашу нирку не варто. Все необхідне для росту вже і так є в цибуля Овіц. Використання добрив призведе до непотрібних витрат або ще гірше до нітритам. Землю, яку вже використовували для вирощування цибуля а краще більше не застосовувати. Це призведе до хвороби цибуля а і масової загибелі врожаю.
5
Щоб цибуля краще укорінився і швидко ріс перед посадкою його можна замочити в гарячій воді з температурою близько 40 градусів. Лук краще садити впритул один до одного або на відстань не більш двох сантиметрів один від одного. Поливати потрібно спочатку рясно, щоб грунт був вологим, а потім у міру необхідності.
6
Щоб отримати хороший зелений цибуля , а не жовтий і млявий, потрібно подумати про освітлення. Горщик краще поставити на вікно, яке виходить на південь, південний схід і південний захід. Якщо світла буде мало, то можна додати штучного освітлення, наприклад, світильник у двадцять ват.
Зверніть увагу
Як виростити зелений лук взимку вдома? Найпростіший спосіб вирощування зелені цибулі на підвіконні такий: беремо цибулю ріпку (найкраще брати пророслу в пакеті цибулю, якщо цибуля не проріс - зрізаємо верхівку лука і на добу замочуємо в теплій воді) і порожню банку з під йогурту або сметани, наливаємо туди води , поміщаємо туди цибулину (максимум 1/3 цибулини повинна бути у воді), ставимо на підвіконня і чекаємо молодих сходів зеленого.
Корисна порада
Що саме із зелені простіше виростити на підвіконні? Є просте правило: Все, що посаджено в горщик корінням або цибулинами росте без особливих зусиль і витрат, практично не пропадає і дуже швидко дає першу зелень. Все, що посаджено насінням, вимагає великого терпіння, ретельного догляду і строгих умов утримання. Петрушка, посаджена корінцями, росте дуже невибагливо і через два тижні вже дає першу зелень. Лук, посаджений цибулинами добре росте, навіть опущений в воду, як і часник, посаджений зубчиками.