Як прибрати плями від праски.

Часто навіть дуже досвідчена господиня може залишити пляму від праски на одязі. Не варто відразу засмучуватися і викидати на перший погляд безповоротно зіпсовану річ. Можна спробувати виправити ситуацію за допомогою народних засобів.
Інструкція
1
Щоб видалити підпалини від праски з одягу, змочіть зіпсоване місце невеликою кількістю лимонного соку, зверху нанесіть цукрову пудру, залиште до висихання, а потім виперіть річ в прохолодній воді.
2
Щоб позбутися плям праски , змочіть їх водою, потім посипте харчовою сіллю і дайте висохнути. Прополощіть річ в прохолодній воді.
3
Ще можна прибрати підпалини від праски з одягу за допомогою нанесення на пляму перекису водню. Дати і висохнути і прополоскати в прохолодній воді.
4
Щоб видалити плями від праски , візьміть порізану на 2 частини цибулину і протріть підпалини. Потім виперіть річ з застосуванням прального порошку.
5
Для видалення плям від праски з бавовняної і лляної тканини розчиніть 1 ч. Л. бури в 1 ст. води. Протріть пляму цим складом і виперіть.
6
Для видалення плям від праски з шовкової тканини приготуйте масу з питної соди і води. Нанесіть кашку на пляму і дайте висохнути.
Зверніть увагу
Дані кошти здатні врятувати вашу річ, тільки в тому випадку, якщо матеріал залишився цілим, а пляма від праски жовтого кольору, а не коричневого.
Корисна порада
Якщо вам не вдалося позбутися плям від праски на одязі, зверніться в хімчистку, обов'язково попередивши працівників про самостійну спробі вивести пляму.