Як зберігати дублянку.

Під час зберігання речі підлягають дії часу - так само, як і при регулярній шкарпетці. Особливо це стосується шуб і дублянок. Якщо не дотримуватися ряд заходів по правильному зберіганню, в самий невідповідний момент, коли ви вже зберетеся надіти улюблену дублянку , вас може очікувати неприємний сюрприз. Тому підійдіть до цього питання серйозно, щоб вас не чекало розчарування від того, що річ зіпсувалася.
Інструкція
1
протрясено дублянку на свіжому повітрі. Можете повісити її на мотузку і вибити пил з допомогою палиці. Якщо цей варіант не може бути здійснений, пропилесосьте річ із внутрішньої й зовнішньої сторони.
2
Прочистите виріб каучукової щіточкою, а хутро розчешіть гребінцем або щіткою для хутряних виробів. Під час зберігання частинки пилу руйнують матеріал і чим ретельніше їх видалити, тим довше прослужить вам дублянка.
3
Повісьте на добу провітрюватися на балкон. Погода повинна бути сухою і теплою. Виверніть виріб на ліву сторону і повісьте на мотузку або плечики, але не забудьте зафіксувати її білизняними прищіпками, інакше можете не виявити річ на мотузці з ранку через раптом піднявся вітру.
4
Візьміть мішок для зберігання зимових речей і покладіть в нього засіб від молі, потім акуратно упакуйте дублянку і помістіть її на зберігання в шафу до наступних холодів. Якщо у вас немає такого мішка, візьміть щільну темну тканину і загорніть річ в неї. Для зберігання підійдуть і вакуумні пакети. Білі дублянки краще зберігати в пакетах з матеріалу блакитного кольору.
Корисна порада
Перед зберіганням можете віддати дублянку в хімчистку, вам її почистять і упакують.