Як відчути себе щасливою.

Щастя - тривалий стан піднесеного настрою, заснованого на задоволенні від життя. Іноді воно приходить як ейфорія після досягнення певної масштабної мети. Якщо у вас такого не планується, скористайтеся іншими способами відчути себе щасливим.
Інструкція
1
Залиште всі справи. Якщо навіть ви не завершили щось важливе, краще доручіть це комусь іншому і викиньте з голови. Ляжте на спину на ліжко без подушки або на підлогу і закрийте очі.
2
Повністю напружте тіло, немов голову і плечі прив'язали до однієї стіни, а ноги і руки до іншої. Вас немов розтягують на дибі.
3
Тепер повністю розслабтеся, контролюючи кожен м'яз. Уявіть, що вас від пальців ніг до голови починає наповнювати тепла прозора блакитнувата рідина. Вона заповнює вас, заміщає нерви і м'язи, ви стаєте схожі на мішок желе.
4
Подумки почніть бажати щастя і добра всім, кого знаєте. Почніть з тих, хто вам найменш симпатичний. Уявляйте їх усміхненими, щасливими. Потім перейдіть до більш близьким друзям, членам сім'ї і колегам.
5
Подякуйте весь світ за все хороше, що у вас є: захоплююча робота, улюблений чоловік або дружина, міцна сім'я, матеріальний достаток, затишний будинок та інше. Дякуйте як тих, хто безпосередньо вплинув на ваш стан, так і тих, хто взагалі не має відношення до вашого успіху або перешкоджав вам.
6
Полежите так 15-20 хвилин. Порахуйте до десяти і знову відчуйте своє тіло. Встаньте, прийміть душ і постарайтеся зберегти стан щастя і задоволеності життям.