Як переконати батьків. Як змусити батьків поїхати куди-небудь.

Часом дуже важко переконати батьків в чому-небудь, особливо, якщо це стосується серйозних речей, наприклад, покупки комп'ютера, акваріума, собаки або відпустити вас в гості до друзів з ночівлею.
Інструкція
1
Якщо вам дійсно потрібно в чомусь переконати батьків , але ви не знаєте як, для початку постарайтеся зрозуміти, що заважає їм дати свою згоду відразу. Не потрібно сваритися, а просто з'ясуйте їх реакцію на ваше прохання.
2
Для того щоб ваша прохання не виглядала дитячим капризом, на який не варто звертати уваги, подумайте, для чого вам та річ або поїздка так необхідна.
3
Можете сказати, що у ваших друзів є подібний ноутбук, мобільний телефон, або їх батьки відпускають в туристичний похід, а ви змушені будете залишитися вдома. Наводити приклади можна тільки після того, як ви зможете пояснити, чому дана річ вам важлива.
4
Якщо ви що-небудь обіцяєте своїм батькам взамін на покупку, поїздку, слід стримувати дану обіцянку, інакше наступного разу вам не повірять і вважатимуть недостатньо відповідальним і дорослим людиною, щоб довіряти вам. Наприклад, ви пообіцяли, що якщо вам куплять ноутбук, то ви закінчите навчання в поточному році на «відмінно». Але вам ліньки вчити уроки, хочеться пограти в нові захоплюючі ігри, погуляти на вулиці. Ви порушуєте обіцянку, і в результаті батьки можуть просто відібрати у вас комп'ютер, поки ваша успішність не підніметься до обіцяного вами рівня.
5
Ніколи не сваріться з батьками, якщо про щось їх просите. Якщо вам не можуть купити дорогу річ унаслідок відсутності грошей, то не варто кричати, падати на підлогу в істериці, звинувачувати батьків в бідності - вони і так роблять все, що можуть, щоб ви були одягнені і ситі . Спробуйте відмовитися від частини грошей на кишенькові витрати на те, щоб оплатити частину суми за потрібну вам річ. Це зайвий раз доведе батькам, що ви вже достатньо доросла і знаєте ціну грошам.
6
Якщо вам потрібно кудись поїхати, то не соромтеся і закликайте на допомогу своїх друзів, яким ваші батьки довіряють. Якщо ваші друзі доручать за вас, то цілком можливо отримати дозвіл на затіяне вами захід.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qRIgOLRo4W8
Корисна порада
Чи не поступайте всупереч волі батьків, тому що після того, як ви щось зробите їм на зло, вам буде дуже складно про щось попросити їх в майбутньому. Якщо все ж вам відмовили, почекайте якийсь час, можливо, ситуація зміниться на вашу користь.