Як вивести бліх у кошеняти. від бліх кошеняті 2 тижні.

Блохи часто атакують тварина, яка має вільний доступ на вулицю і може контактувати з іншими. Маленьким кошенятам блохи переходять від мами. Витравити небажаних «квартирантів» можна кількома способами, але якщо в будинку не одну тварину, проводити обробку потрібно у всіх, навіть якщо блохи небилиці помічені у решти кошенят.
Інструкція
1
Купіть шампунь від бліх і помийте пухнастиків. Шампунь використовуйте спеціальний, який призначений саме для кошенят. В засобах для дорослих кішок активний компонент, що вбиває бліх, міститься в більшій дозі і малюка можна отруїти. Обов'язково по закінченню часу впливу ретельно обполосніть шерстку тваринного чистою проточною водою.
2
Якщо ви не хочете мити кошенят, купите краплі, які наносяться на загривок. Але цей варіант не підійде, якщо кішка має доступ до своїх малят. Вона почне їх вилизувати, і токсичну речовину потрапить їй у шлунок. Якщо у вас одне кошеня, можете без побоювання використовувати крапельки. Купіть їх у ветеринарному магазині.
3
Нашийник проти бліх використовується для усунення паразитів, але його краще надягати на тварину після проведення основних заходів боротьби, таких як миття або нанесення крапель. Активні речовини справляються з блохами протягом декількох місяців з початку використання.
4
Якщо є блохи, можливо, що є й глисти. Витравити їх суспензією. Купуйте відповідну дозування ліків. Не годуйте кошеня протягом 3-8 годин, потім влийте препарат в глотку тварини або додайте в невелику кількість їжі. Через 2 тижні дайте кошеняті ще одну дозу суспензії.
Корисна порада
Якщо після застосування цих засобів у тварини почалася блювота, приберіть їжу і забезпечте необхідну кількість свіжої води. Можете розвести чверть таблетки активованого вугілля в невеликій кількості води і дати кошеняті. Спостерігайте за його самопочуттям, якщо вас щось лякає, негайно зверніться до ветеринара.
Нерідко дорослі коти та кошенята страждають від ураження різними паразитами. Дуже добре пристосовані для існування на тілі домашніх тварин блохи - безкрилі комахи, сплющені з боків і мають зазубрені щелепи. Слина бліх, яка потрапляє в рану при укусі, викликає алергічну реакцію, а наявність великого числа паразитів може привести до анемії і спровокувати загибель кошенят.
Інструкція
1
Перш ніж застосовувати антіпаразітіческіе препарати, запам'ятайте кілька простих правил: - ретельно вивчайте етикетку купується кошти. Деякі препарати підходять для знищення бліх у собак, але протипоказані кішкам через їх звички вилизуватися; - ніколи не змішуйте препарати різного впливу. Можна використовувати окремо шампуні та спреї, які рятують від паразитів, але одночасне застосування цих засобів призводить до отруєння; - проводите профілактику появи бліх; - використовуючи препарат вперше, наносите дозу менше рекомендованої, щоб поспостерігати за поведінкою кішки; - помітивши негативну реакцію, негайно искупайте кота в чистій теплій воді і без зволікання покажіть тварину ветеринару.
2
Одягніть на кота протиблошині нашийник. Речовини, розташовані на поверхні стрічки, поступово переносяться на шкіру і шерсть тварини і надають репеллентное дію на бліх. Так як деякі види нашийників небезпечні для кошенят, хворих і літніх кішок, уважно вивчіть інструкцію. Врахуйте, що якщо тварина сильно заражене паразитами, то блохи можуть просто переміститися в сторону хвоста, подалі від поширення дії препарату. Поспостерігайте за поведінкою кота: волелюбні тварини не завжди готові терпіти присутність нашийника на своєму тілі.
3
Вимийте кота, використовуючи спеціально призначені для знищення бліх шампунь, мило або піну. Чи не намилюйте мордочку тварини, особливо уважно уникайте попадання засобу на ніс, в очі і вуха. По закінченні рекомендованого в інструкції часу, ретельно сполосніть і загорніть кота в рушник. Постарайтеся не давати йому вилизувати шерсть до повного висихання.
4
Використовуйте спеціальний спрей для котів. Акуратно, але міцно візьміть тварину за загривок і протягом 3-4 секунд розпорошите засіб спочатку уздовж спинки, а потім вздовж живота. Якщо немає можливості провести процедуру на вулиці, обробляйте кішку в приміщеннях, де немає питної води, їжі, акваріумів.
5
За допомогою піпетки нанесіть антиблошиний краплі. Застосовуйте засіб в області спини між лопатками кішки або біля основи черепа в районі шиї. Дотримуйтесь дозування, зазначену в інструкції, що додається до крапель.
6
Дрібним гребінцем вичісуйте з котячої шерсті дорослих особин паразитів, а так само їх личинки і яйця. Для профілактики появи бліх використовуйте мішечки з щільної бавовняної тканини, наповнені подрібненим листям гіркого полину. Розкладіть їх в тих місцях, де любить спати ваш кіт, так як запах цієї рослини відлякує паразитів.