Як розрахувати зарплату за день. Як нараховуються оздоровчі вчителям ,.

Заробітну плату за один день роботи доводиться розраховувати для оплати чергової відпустки, декретної відпустки, допомоги по лікарняним листком або при неповністю відпрацьованому часу в місяці. Для кожного виду розрахунку береться певна сума. Виходячи з неї, проводиться визначення середньоденної зарплати.
Інструкція
1
Для розрахунку допомоги по оплаті лікарняного листа і суми декретної відпустки необхідно розраховувати середню заробітну плату за один день роботи виходячи із заробітку за 24 місяці. В загальну суму грошових коштів не включають виплати по соціальних допомог за даний період розрахункового часу. Беруть лише суми, з яких було утримано і перераховано прибутковий податок. Грошові премії та винагороди в загальній розрахунковій сумі враховуються.
2
Складіть все зароблені кошти і розділіть на 730. Вийде сума середньої заробітної плати за один день роботи, виходячи з якої, розраховуються виплати по соціальних допомог.
3
Для розрахунку середньої заробітної плати за один день роботи для виплати грошових коштів за чергову відпустку або компенсації за невикористану відпустку береться зароблена сума за 12 місяців, які були перед розрахунковим періодом. Суми, отримані по соціальних допомог з яких не вираховувався і не перераховувався прибутковий податок, в суму розрахунку не приймаються. Всі інші отримані грошові виплати необхідно скласти і розділити на 365. Вийде сума середньої заробітної плати за один день роботи, яка враховується при розрахунку виплат за дні відпустки.
4
Якщо потрібно розрахувати середню заробітну плату за один день роботи для оплати за неповністю відпрацьований місяць, вважається середня сума за один день роботи в даному місяці. Для цього суму окладу розділіть на кількість робочих днів у даному розрахунковому місяці положеннях відпрацювати за графіком. Вийде сума середньоденної заробітної плати в даному місяці.
Заробітна плата за місяць залежить від кількості відпрацьованих вами днів + премія + районний коефіцієнт + сума за перероблені години мінус сума податку 13%. Тому від того, скільки часу ви відпрацювали, як при цьому працювали, залежатиме та сума, яку ви отримаєте.
Інструкція
1
Суму свого окладу розділіть на кількість робочих днів даного місяця. У вас вийде сума оплати праці за один трудовий день.
2
Для того, щоб дізнатися суму, зароблену за одну годину роботи, розділіть суму вашого окладу на кількість годин, які потрібно відпрацювати в даному місяці.
3
За перероблені години понад кількість годин у даному місяці, вам покладена подвійна оплата. Виходить, що за все перероблені години ви отримаєте подвійну оплату або додатковий вихідний день, який буде сплачений.
4
Чи не допрацьовані покладені в даному місяці годинник віднімуть з заробітної плати.
5
Тепер рахуйте. Суму за одну годину роботи в даному місяці множте на кількість відпрацьованих вами годин, до отриманої суми додавайте суму премії та районного коефіцієнта. Від отриманої суми відніміть суму податку, яка складає 13% від суми всіх зароблених вами грошей. Розглянемо на прикладі: Ваша зарплата становить - 100000 рублей.В місяці 20 робочих днів, значить 160 робочих годин (по трудовому кодексу Р.ф.). За один день роботи виходить 500 рублів (10 000: 20 = 500) .За одну годину роботи виходить 62 рубля 50 копеек.Ви відпрацювали всі дні. Виходить заробітна плата, буде вам виплачена, в повному обсязі, тобто 10 000 рублей.Районний коефіцієнт, припустимо, становить 15% (в кожному районі свій коефіцієнт). 10000 + 1500 = 11500.Еслі премія склала 20%, то до суми 11500 + 2000 = 13500.От цієї суми відняти суму податку 13%. Виходить 13500 = 1755 = 11745. Це і буде сумою вашої заробітної плати за місяць. При додаткових відпрацьованих годинах, потрібно до суми основного окладу додати подвійну суму переробки. На прикладі виглядає це так: Додатково відпрацьованих 40 годин. Помножити на суму оплати однієї години робочого часу і додати до суми основного окладу. В даному прикладі 40 годин одно 2500 (40 * 62,5 = 2500). 10000 + 2500 + 1500 + 2000 = 16000 = це зароблена вами сума. 16000 = 2080 = 13920, буде сума, яку ви отримаєте.