Як вибрати мишку.

Сьогодні важко уявити комп'ютер без такого важливого пристрої як миша. Адже саме на ній ваша рука проводить більшу частину часу при роботі за комп'ютером. Саме тому при покупці комп'ютерної миші необхідно керуватися наступною фразою: «Ідеальна миша - та, про яку забуваєш під час роботи». Отже, для того щоб зробити правильний вибір, вам потрібно знати основні характеристики мишок.
Інструкція
1
Функціональність. Спершу подивіться, скількома клавішами володіє мишка. Стандартно - дві кнопки і коліщатко прокрутки. Але в сучасних моделях ви можете зустріти мишки, оснащені додатковими кнопками з боків, що дозволяє встановлювати на них додаткові функції. Найбільш сучасні мишки можуть мати особливі властивості, наприклад, сенсорну поверхню, безшумність, антибактеріальне покриття, вбудований вентилятор.
2
Принцип пристрою. Мишки розділяються на дві категорії: механічні та оптичні. Механічні миші сильно застаріли і, використовуючи їх, ви зустрінетеся з масою проблем: забруднення коліщатка, необхідність у покупці шорсткого килимка. Найбільш функціональними вважаються оптичні пристрої. Завдяки вбудованому сканеру і светодиоду, чутливість мишки на порядок вище, ніж у механічних аналогів. Також оптична мишка буде відмінно працювати на будь-якій поверхні, крім відбиває.
3
Спосіб підключення. Миші можуть підключатися до комп'ютера двома способами: USB-порт або PS/2-порт. Зручніше буде купити мишку з USB-портом, так як вам не потрібно буде встановлювати додаткові драйвера при підключенні до комп'ютера.
4
Вид підключення. По виду підключення мишки діляться на провідні та бездротові. Дротова мишка зручна для тих людей, хто любить комп'ютерні ігри, адже швидкість і якість передачі сигналу не залежатиме від того, скільки часу миша знаходиться в спокої. Бездротова мишка працює на акумуляторі або батарейці. Тому в цілях економії енергії знижується чутливість самої мишки. Але бездротова мишка володіє однією незаперечною перевагою: ви можете використовувати її навіть на відстані 5 метрів від комп'ютера.
5
Час відгуку. При виборі комп'ютерної миші потрібно звернути увагу на її дозвіл. Воно повинно збігатися з дозволом монітора, тоді ви досягнете оптимальної швидкості курсору. Частота миші коливається в межах від 120 Гц до 2,5 Гц.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oQ9j0logovw