Як поставити укол собаці. ставлю укол кров пішла.

На превеликий жаль, тваринам так само, як і людям властиво хворіти. Слово « укол » звучить для власників собак досить страхітливо, особливо якщо ін'єкції доведеться робити самостійно. І щоб не платити великі гроші ветеринару, можна навчитися ставити укол собаці в домашніх умовах. До того ж накладно і проблематично возити тварина три рази в день у ветеринарну клініку.
Вам знадобиться
  • - Шприц,
  • - ліки,
  • - вата,
  • - спирт.
Інструкція
1
Якщо собака маленька, робіть укол спеціальним інсуліновим шприцом. Якщо ж собака велика, можна робити ін'єкцію звичайним шприцом. Відкрити ампулу за допомогою спеціальної пилки, яка входить в коробку з ампулами.
2
Якщо ліки порошкове, розбавте його новокаїном згідно з відповідною інструкцією і поміняйте голку. Дуже важливо дотримуватися дозування щоб уникнути небажаних наслідків.
3
Наберіть ліки в шприц, обов'язково випустіть зайве повітря і накрийте голку ковпачком.
4
Укол можна робити в область двоголового м'яза стегна, в область сідничних м'язів, в триголовий м'язів плеча. При цьому собаку потрібно покласти на бік, лапа в яку будете робити укол , повинна бути розслаблена.
5
Розсунути шерсть і продезінфікувати місце укол а за допомогою вати, змоченої спиртом.
6
Провести укол в м'яз перпендикулярно поверхні шкіри. Голка повинна ввійти на 2/3 всієї довжини голки. Якщо ви потрапили в кістку або голка увійшла занадто глибоко, голку можна трохи витягнути. Переконатися, щоб в шприц не пішла кров, це свідчить про те, що ви потрапили в посудину. Значить потрібно колоти в інше місце.
7
Повільно ввести ліки, швидко вийняти голку і прикласти ватний тампон змочений спиртом. Місце укол а можна помасажувати, щоб розсмокталася ліки.
Зверніть увагу
Якщо при ін'єкції був пошкоджений кровоносну судину, і почалася кровотеча - притисніть до місця кровотечі ватяний тампон змочений перекисом водню. Через кілька хвилин кров перестане йти.
Корисна порада
Укол потрібно робити, коли тварина розслаблено, якщо собака сіпнеться, голка може зламатися. Якщо видніється зламаний кінчик голки, швидко витягніть його за допомогою пінцета, якщо не вийшло витягти - везіть собаку у ветеринарну клініку, де голку витягнуть хірургічним шляхом.