Як брати зішкріб. напрям на зішкріб.

Забор аналізів у пацієнтів проводиться в медичних установах спеціально навченим медичним персоналом. Зіскрібок на ентеробіоз використовується для діагностики гельмінтозу. Для проведення дослідження на ентеробіоз необхідний матеріал зовнішнього відбитка з періанальних складок.
Інструкція
1
Зіскрібок беруть 3-х кратно, щодня або через день. Для кожного пацієнта використовується індивідуальний стерильний пакет для збору матеріалу, до нього входить предметне скло і інструкція. Процедура проводиться рано вранці, відразу після сну, до дефекації і підмивання, за допомогою липкої стрічки довжиною не більше 5 см. Не проводяться гігієнічні ванни до забору матеріалу. Липка стрічка до складу індивідуального пакета не входить.
2
Після отримання відбитка, стрічка приклеюється на предметне скло, яке поміщається в стерильний пакет або загортається в папір. На етикетці скла обов'язково вказується ідентифікаційний номер пацієнта і назва медичного закладу, а також заповнюється бланк-направлення із зазначенням прізвища, імені, віку, домашньої адреси. Ідентифікаційний номер реєструється у спеціальному журналі установи.
3
Предметні скла з матеріалом і напрямами укладаються в спеціальний контейнер і віддаються кур'єру, який доставляє аналіз в клініко-діагностичну лабораторію на дослідження. Номери стекол повинні відповідати номерам на напрямку.
4
Стекла з матеріалом можуть зберігатися в захищеному від світла місці при кімнатній температурі (+18 - +22? С) протягом 3 діб. Лікар лаборант досліджує доставлений матеріал під мікроскопом. Результат дослідження вже готовий через кілька годин.