Як економити час.

Економія часу на роботі важлива для того, щоб не трудитися без перепочинку, намагаючись робити кілька справ паралельно, щоб не засиджуватися допізна, щоб не брати роботу додому ... Плануючи і заощаджуючи час , ви зможете працювати не пернапрягаясь і не перевантажуючи себе. Це особливо актуально в тепле час року, коли багато колег йдуть у відпустки і на залишилися може звалитися додатковий обсяг роботи.
Вам знадобиться
  • Бажання ефективно трудитися, планування, старанність
Інструкція
1
Завжди завершуйте робочий день плануванням справ на завтра. Чітко дотримуйтесь наміченим розкладом. До кінця дня ви виявите, що робота за планом допомогла вам заощадити не менше двох годин.
2
Проведіть ревізію робочого часу. Ви, звичайно, дуже зайняті, тільки за чашкою чаю "пробіглися" з соціальних мереж, а після обіду в курилці обговорювали проблеми подруги ... Скільки хвилин і навіть годин віднімає незапланований відпочинок? Цілком можливо, що протягом дня вигідніше не відволікатися.
3
Розподіляйте роботу за ступенем важливості. Для цього розпишіть справи по пунктам. Виконуйте "завдання" строго по порядку, тоді саме значуще буде зроблено раніше, і до вечора ви зможете чимось себе порадувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V2sdQ2R0JbE
Корисна порада
Якщо вам доводиться працювати за двох, а то і за кількох людей (колеги пішли у відпустку), то пошукайте помічників. Правда, перші помічники - саме ті, що відправляється відпочивати: щоб надалі заощаджувати час, обговоріть з ними заздалегідь поточні справи, плани, контакти, терміни і т.д. Крім того, заощадити час вам можуть допомогти колеги, які поки не йдуть у відпустку, а також практиканти - їх запрошують на літо багато організацій.